Uniwersalne porady na randki w Internecie

Nie ma jednego schematu randki, który byłby zawsze adekwatny i sprawdzał się w każdej sytuacji. Tym bardziej, że randka to przede wszystkim spotkanie dwóch osób, a te mogą być w różnych nastrojach, mają różne charaktery lub zadziałały jeszcze inne czynniki bardziej lub mniej obiektywne, przez które świat wdarł się nam z butami w randkę.

Wszystkie te argumenty trzeba pomnożyć przez dwa w Internecie, ponieważ jest to miejsce jeszcze trochę bardziej chaotyczne niż nasza codzienność. Nie jest to jednak jakiś realny problem, ponieważ mamy tutaj duży wybór i jak jedna randka online się nie uda, zawsze można się wybrać na kolejną. To nic nie kosztuje.

Dlaczego portal randkowy?

Na początek warto się zastanowić, dlaczego w zasadzie mamy się rejestrować na portalach randkowych? Co w nich jest takiego specjalnego, że jeśli do tej pory nie udało nam się znaleźć miłości i zbudować związku do grobowej deski, portal randkowy nagle i w jakiś magiczny sposób nam taki związek zagwarantuje?

Nie ma oczywiście takiego czynnika. Portal randkowy nie jest pod żadnym specjalnym względem lepszy od poznawania ludzi na lotnisku, w sklepie czy w jakimkolwiek innym miejscu. Różnice stanowią tylko kwestie praktyczne, ponieważ na portal randkowy wchodzimy w dowolnym, wybranym przez siebie momencie.

Mamy tutaj sporo osób do wyboru, które są zainteresowane poznawaniem nowych ludzi i wszystko przebiega w komfortowej atmosferze. Niczego nie robimy „przy okazji”. Trzeba zrozumieć, że portal randkowy nie jest sklepem internetowym z partnerami i partnerkami, ale miejscem do poznawania innych osób. Tylko tyle i aż tyle.

Poszukiwanie drugiej połowy

Korzystanie z portali randkowych i randek internetowych jest o tyle łatwiejsze, że w zasadzie znika tutaj kłopot nawiązania pierwszej relacji. Nie trzeba się przejmować tym, jak nasza próba zapoznania się zostanie przyjęta. Wszyscy jesteśmy tam mniej więcej w jednym celu. Portale dają nam specjalne narzędzia typu: wysłanie uśmiechu, skomentowanie zdjęcia w galerii lub po prostu wysłanie wiadomości.

Ważne jest tylko, by nie przesadzać z dążeniem do celu. Jak już to zostało wcześniej powiedziane, portal randkowy jest miejscem do poznawania nowych osób, co w praktyce oznacza, że możemy się z kimś dogadać, ale wcale nie musimy.

Co więcej, serwisy randkowe mają to do siebie, że tylko niewielki odsetek znajomości wyewoluuje do poziomu jakiejkolwiek bliskości, co jednak nie jest problemem, ponieważ potencjalnych partnerów i partnerek jest całe mnóstwo.

Tags:

3 thoughts on “Uniwersalne porady na randki w Internecie

Dodaj komentarz