Twoo.pl

Na pierwszy rzut oka portal Twoo bywa mylony z popularną w ostatnim czasie aplikacją Tinder, która opiera się tylko i wyłącznie na zdjęciach użytkowników, ale oczywiście mamy tutaj do czynienia z czymś znacznie bardziej rozbudowanym. Twoo jest pełnoprawnym portalem randkowym, który jednak stawia na prostotę obsługi. Obsługi aktywnej, ponieważ na Tinderze można co najwyżej przeglądać kolejne zdjęcia i polubić je lub nie, a tutaj można wchodzić bezpośrednio w interakcje ze wszystkimi interesującymi nas użytkownikami.

Najważniejsze na portalu jest założenie własnego konta. Bez niego nie mamy dostępu do żadnych funkcji związanych z randkami i z innymi użytkownikami portalu. Użytkownik niezalogowany może co najwyżej zapoznać się z regulaminem portalu, mechanizmem jego działania w teorii oraz z ogólnymi zasadami poszukiwania miłości za pomocą usług internetowych. Samo założenie konta nie sprawia oczywiście żadnego problemu i jest też w pełni darmowe. Do pomyślnego zakończenia tej czynności potrzebne jest jedynie konto poczty elektronicznej, dzięki któremu będziemy mogli potwierdzać, że to my jesteśmy właścicielem konta w serwisie Twoo.

Konto na Twoo jest w pełni darmowe i można z niego korzystać w takiej właśnie postaci. Życia darmowym użytkownikom nie utrudniają żadne reklamy, jak to bywa w innych portalach randkowych, ale funkcjonalność takiego konta jest też oczywiście bardzo uboga w porównaniu z kontem płatnym. Użytkownicy konta premium mają możliwość między innymi śledzenia aktywności na ich własnym koncie, czyli na przykład podejrzenia, kto się nim interesował. Mogą też ukrywać swoją własną aktywność na kontach innych osób. Konto premium można opłacić z góry za jeden miesiąc, ale abonament wykupiony na dłuższy okres jest nieporównanie bardziej opłacalny.

Niezależnie od tego, czy posiada się konto darmowe czy też premium, można je uzupełnić o zdjęcia oraz różnorodne opisy. Twoo, które jak już wspomniano, stawia na prostotę użytkowania, nie będzie zmuszało nikogo do uzupełnienia jakichkolwiek danych, chociaż posiadanie zdjęcia oraz przynajmniej szkieletowego opisu zawsze ułatwia funkcjonowanie na portalu i system będzie o tym czasami przypominał. Posiadanie wypełnionego konta to też możliwość uczestnictwa w grze w dopasowania, która działa podobnie jak na popularnym Tinderze i przysyła powiadomienie, kiedy dwie osoby się nawzajem sobą zainteresują.

6 thoughts on “Twoo.pl

Dodaj komentarz