Sieci w sieci

Mówi się, że przeciwności się przyciągają. Jest to oczywiście prawda, jeśli poprzez przyciąganie mielibyśmy rozumieć dwa odmienne temperamenty ze wspólnym „mianownikiem”, co zdarza się niezmiernie rzadko.

Mówiąc już zupełnie bez ogródek, przeciwności się zwalczają, a udane związki zawsze budowane są na silnej podstawie z podobnego światopoglądu i co najważniejsze, z podobnego temperamentu. Często jednak mamy problem ze znalezieniem takich ludzi w naszym otoczeniu.

Szeroka sieć

Nowych ludzi poznajemy poprzez tak zwane sieci. Nie mylić z siecią internetową, o czym za chwilę. Sieć może mieć różną postać i może to być na przykład połączenie typu znajomy znajomego, albo koleżanka kuzynki, czy też siostra kolegi z pracy. Chodzi tu o to, że poznajemy kogoś na odległość.

W dzisiejszych czasach sieci często oferują nam randki online, ponieważ kontakt nawiązywany jest poprzez sieć budowaną na podstawie portalu społecznościowego na przykład dla motocyklistów, pracowników przemysłu rozrywki na Mazurach, albo po prostu na tradycyjnym Facebooku. Zauważamy osobę gdzieś się udzielającą i już możemy spróbować umówić się z nią na randkę online.

Takie sieciowanie jest oczywiście bardzo chaotyczne i rządzi się przypadkiem, ale istnieją specjalne narzędzia pozwalające nam na budowanie randkowych sieci inteligentnych. Są to rzecz jasna portale randkowe.

Sieć portalu randkowego

Portal randkowy nie oferuje nam randek w dosłownym rozumieniu takiego twierdzenia. Portal randkowy proponuje nam możliwość znalezienia osoby, z którą chcielibyśmy się na randkę wybrać i także pozwolenia się znaleźć innej osobie (czasami tej samej), która właśnie z nami chciałaby iść na randkę.

Mówimy tutaj o sieciowaniu, ponieważ bardzo często jedynym wyjściowym elementem wspólnym między nami i osobą, z którą wybierzemy się na randkę, będzie fakt posiadania konta na tym właśnie portalu. Oczywistym jest, że nie będziemy się wybierać na randki ze wszystkimi jak leci, ale raczej będziemy się skupiać na wybranych osobach.

Portale randkowe tworzą sieci w sposób inteligentny, co należy rozumieć tak, że można bez najmniejszych problemów wskazać portalowi, jakie konkretnie osoby nas interesują, a on będzie właśnie takie dla nas wybierał za pomocą stworzonych filtrów. Jest to wyjątkowo proste i genialne, nie tylko w swojej prostocie, ale i w swojej skuteczności.

Tags:

2 thoughts on “Sieci w sieci

Dodaj komentarz