Przeznaczeni.pl

Zdecydowana większość portali randkowych różni się od siebie na poziomie czysto kosmetycznym. W przypadku sporej ich części można nawet pokusić się o stwierdzenie, że różnice pomiędzy nimi ograniczają się do nazwy i kolorystyki. I wcale nie będzie to błędem, lecz po prostu nazwaniem rzeczy po imieniu. Na tym tle serwis matrymonialny Przeznaczeni.pl wyróżnia się bardzo wyraźnie. Już sam fakt, że jest on określany jako serwis matrymonialny, a nie serwis randkowy, jest bardzo ważną wskazówką odnośnie jego charakteru.

Przeznaczeni.pl reklamuje się jako portal dla osób z wartościami. Oczywiście takie postawienie sprawy może powodować od razu niechęć części potencjalnych użytkowników, ponieważ od kilku lat obecność tak zwanych wartości na sztandarach jest zazwyczaj informacją, że od danej osoby czy od danego miejsca wywieszającego takie sztandary należy trzymać się z daleka, ale na szczęście w tym przypadku wartości traktowane są poważnie. Chodzi konkretnie o wartości deklarowane przez katolików, ponieważ Przeznaczeni.pl jest portalem randkowym o silnym nastawieniu matrymonialnym, który ma na celu przede wszystkim łączenie osób o spójnym światopoglądzie.

Najważniejsze jest tutaj to, że Przeznaczeni.pl to portal bardzo poważny i solidny. Administracja wymaga od nas bezwzględnie założenia konta, a najlepiej powiązania go z Facebookiem. Wszystkie konta będą sprawdzane i chociaż nie wymaga się prezentowania z miejsca swoich danych osobowych, to wszystkie konta darmowe, które w jakikolwiek sposób będą naruszały zapisy regulaminu portalu, mogą zostać usunięte.

Trochę inaczej wygląda sytuacja w przypadku płatnych kont premium, w przypadku których użytkownik będzie traktowany z większą pobłażliwością i będzie miał charakter partnera portalu, co nie zmienia jednak w niczym wymagań regulaminowych w stosunku do odpowiedniego zachowania. Omawiane konta premium aktywuje się w ramach subskrypcji na określony czas, która jest automatycznie przedłużana, jeśli użytkownik w odpowiednim terminie z niej nie zrezygnuje oświadczeniem woli.

Warto dodać, że Przeznaczeni.pl to serwis bardzo rozbudowany. Portal randkowy to jego funkcjonalność podstawowa, która rozszerzana jest poprzez między innymi fora dyskusyjne oraz szeroki zestaw różnego rodzaju tekstów odnoszących się bezpośrednio do poszukiwania miłości, jej budowania oraz do spraw rodzinnych, w tym także dzieci.

4 thoughts on “Przeznaczeni.pl

Dodaj komentarz