Nie zależnie od tego czy jesteśmy samotnikami, czy też nasze życie składa się z ciągłych spotkań z przyjaciółmi, najważniejsze abyśmy byli sobą, abyśmy dobrze czuli się we własnej skórze. Jeżeli wolimy towarzystwo zaledwie dwóch osób, nagłe zaistnienie w dużej grupie nowych znajomych nie zagwarantuje nam sukcesu. również przeistoczenie się z przebojowego kolesia w zwyczajnego samotnika, nie przyniesie nic dobrego.

Bądź sobą a spotkasz drugą połówkę

Osoby energiczne najlepiej czują się w towarzystwie równie żywiołowych ludzi, a z samotnikami zwykle nie znajdują wspólnych tematów i zainteresowań. Nawet jeżeli spotkamy na swojej drodze zupełnie odmienną osobowość od naszej, uwierzymy w mit że przeciwieństwa się przyciągają, czas pokaże coś zupełnie odmiennego.

Nie zmieniajmy się na potrzeby określonych osób. nie możemy nagle stać się bardziej męscy bądź bardziej kobiecy, tylko dlatego że nowo poznana osoba tego właśnie oczekuje. Nie staniemy się przebojowi, jeżeli naszą pasją są spacery w ciszy i świetle księżyca, nie zostaniemy recytatorami poezji, jeżeli ulubionym zajęciem jest słuchanie głośnej muzyki.

Zauroczenie bywa zgubne

Kiedy spotykamy kogoś na swojej drodze, na początku występuje tak zwane zauroczenie, któremu bezwzględnie ulegamy, nie bacząc na zainteresowania i sposób bycia nowo poznanej osoby. Na początku jesteśmy w stanie zmienić się, porzucić swoje dotychczasowe zainteresowania, szaleńcze życie, byle tylko zaimponować nowo poznanej miłości. Zawsze kolejnym etapem w związku jest rzeczywistość i jeżeli faktycznie porzuciliśmy swoje dotychczasowe życie dla ukochanej/ukochanego, przestajemy w związku być szczęśliwi.

Zauroczenie bywa zgubnym uczuciem, kiedy wydaje nam się, że dla drugiej osoby moglibyśmy porzucić dotychczasowy styl życia i zmienić się o 180 stopni, sami przestajemy być szczęśliwi. Warto pamiętać, że tylko pozostanie samym sobą, gwarantuje udany związek partnerski i zadowolenie w życiu.

Szczęśliwy związek wymaga odpowiedniej ilości czasu, zrozumienia się wzajemnie, a co najważniejsze, zaakceptowania samych siebie takimi jakimi jesteśmy naprawdę. Jeżeli od początku tylko iskrzy, ale nie łączy nas nic ze świata zewnętrznego, związek szybko się wypali, a my będziemy się zwyczajnie męczyć ze sobą. Po przeanalizowaniu za i przeciw z pewnością łatwiej będzie mam dokonać wyboru, a przede wszystkim pozostać w zgodzie z samym sobą.

http://portalerandkowe.pl/wp-content/uploads/2018/03/pexels-photo-541518.jpeghttp://portalerandkowe.pl/wp-content/uploads/2018/03/pexels-photo-541518-150x150.jpegadminLifestylebrak tematów do rozmów w związku,brak wspólnych tematów w związku,brak wspólnych zainteresowań w związku,czego nie robić na początku znajomości,czy jestes szczesliwa w związku,druga połówka portal,facet na poczatku znajomości,gdzie poznać drugą połówkę,gdzie poznać nowych ludzi w Internecie,gdzie szukać znajomych w Internecie,idealny związek partnerski,idealny związek to taki,jak być bardziej kobiecą,jak być kobiecą kobietą,jak dbac o przyjaciela,jak odnaleźć szczęście w miłości,jak postępować z facetem na początku znajomości,jak poznać drugą połówkę przez Internet,jak poznać nowych ludzi przez Internet,jak poznać nowych ludzi w warszawie,jak poznać nowych znajomych,jak poznać przyjaciół,jak rozmawiać z nowo poznanym mężczyzną,jak rozpoznać prawdziwego przyjaciela,jak stać się bardziej atrakcyjną,jak stać się bardziej kobiecą kobietą ogólnie pożądaną,jak utrzymać przyjaźń,jak znaleźć drugą połówkę,jestem mało kobieca,jestem nieszczęśliwa i samotna w związku,jestem szczesliwa w związku,kocham go ale jestem nieszczęśliwa,łysi mężczyźni są bardziej męscy,magia w blasku księżyca online,męski facet,miłośnik spacerów w blasku księżyca,na czym polega związek dwojga ludzi,na czym powinny być oparte dobre przyjacielskie relacje,nie jestem kobieca,nie jestem szczęśliwy w związku,nie mamy wspólnych tematów z chłopakiem,nie potrafię być szczęśliwa w związku,nowo poznany facet,poczatek znajomosci z mezczyzna,poznam drugą połówkę,przeciwieństwa się przyciągają co to znaczy,przeciwieństwa się przyciągają czy odpychają,przeciwieństwa się przyciągają mit,różne osobowości,spacer w blasku księżyca,spotkania z przyjaciółmi,stan zakochania,stan zakochania objawy u mężczyzn,szukaj nowych znajomych,szukam drugiej połówki serca,tematy do rozmowy z nowo poznaną dziewczyną,udany zwiazek partnerski,zakochanie ile trwa,znajdź swoją drugą połówkę,związek nie mamy o czym rozmawiać,związek partnerski w PolsceNie zależnie od tego czy jesteśmy samotnikami, czy też nasze życie składa się z ciągłych spotkań z przyjaciółmi, najważniejsze abyśmy byli sobą, abyśmy dobrze czuli się we własnej skórze. Jeżeli wolimy towarzystwo zaledwie dwóch osób, nagłe zaistnienie w dużej grupie nowych znajomych nie zagwarantuje nam sukcesu. również przeistoczenie się...Najlepsze portale randkowe w Polsce