Przede wszystkim bądź sobą!

Nie zależnie od tego czy jesteśmy samotnikami, czy też nasze życie składa się z ciągłych spotkań z przyjaciółmi, najważniejsze abyśmy byli sobą, abyśmy dobrze czuli się we własnej skórze. Jeżeli wolimy towarzystwo zaledwie dwóch osób, nagłe zaistnienie w dużej grupie nowych znajomych nie zagwarantuje nam sukcesu. również przeistoczenie się z przebojowego kolesia w zwyczajnego samotnika, nie przyniesie nic dobrego.

Bądź sobą a spotkasz drugą połówkę

Osoby energiczne najlepiej czują się w towarzystwie równie żywiołowych ludzi, a z samotnikami zwykle nie znajdują wspólnych tematów i zainteresowań. Nawet jeżeli spotkamy na swojej drodze zupełnie odmienną osobowość od naszej, uwierzymy w mit że przeciwieństwa się przyciągają, czas pokaże coś zupełnie odmiennego.

Nie zmieniajmy się na potrzeby określonych osób. nie możemy nagle stać się bardziej męscy bądź bardziej kobiecy, tylko dlatego że nowo poznana osoba tego właśnie oczekuje. Nie staniemy się przebojowi, jeżeli naszą pasją są spacery w ciszy i świetle księżyca, nie zostaniemy recytatorami poezji, jeżeli ulubionym zajęciem jest słuchanie głośnej muzyki.

Zauroczenie bywa zgubne

Kiedy spotykamy kogoś na swojej drodze, na początku występuje tak zwane zauroczenie, któremu bezwzględnie ulegamy, nie bacząc na zainteresowania i sposób bycia nowo poznanej osoby. Na początku jesteśmy w stanie zmienić się, porzucić swoje dotychczasowe zainteresowania, szaleńcze życie, byle tylko zaimponować nowo poznanej miłości. Zawsze kolejnym etapem w związku jest rzeczywistość i jeżeli faktycznie porzuciliśmy swoje dotychczasowe życie dla ukochanej/ukochanego, przestajemy w związku być szczęśliwi.

Zauroczenie bywa zgubnym uczuciem, kiedy wydaje nam się, że dla drugiej osoby moglibyśmy porzucić dotychczasowy styl życia i zmienić się o 180 stopni, sami przestajemy być szczęśliwi. Warto pamiętać, że tylko pozostanie samym sobą, gwarantuje udany związek partnerski i zadowolenie w życiu.

Szczęśliwy związek wymaga odpowiedniej ilości czasu, zrozumienia się wzajemnie, a co najważniejsze, zaakceptowania samych siebie takimi jakimi jesteśmy naprawdę. Jeżeli od początku tylko iskrzy, ale nie łączy nas nic ze świata zewnętrznego, związek szybko się wypali, a my będziemy się zwyczajnie męczyć ze sobą. Po przeanalizowaniu za i przeciw z pewnością łatwiej będzie mam dokonać wyboru, a przede wszystkim pozostać w zgodzie z samym sobą.

 

Podpowiadamy:

Czego nie robić na początku znajomości? / Jak postępować z facetem na początku znajomości?

Na początku związku nie warto opowiadać całej historii swojego życia. Z facetem należy postępować delikatnie i powoli, aby go nie spłoszyć.

Czy jesteś szczęśliwa w związku?

Na to pytanie musisz sobie odpowiedzieć samodzielnie, ale jeżeli myślisz o ukochanym i masz uśmiech na twarzy, to jest On Twoim szczęściem.

Gdzie poznać drugą połówkę?

W internecie! Portale randkowe zapraszają 😉

Gdzie poznać nowych ludzi w Internecie? / Gdzie szukać znajomych w Internecie?

Portale randkowe i wszystkie portale społecznościowe są doskonałymi miejscami do poznawania n owych ludzi, pamiętaj tylko o zachowaniu ostrożności i wszelkich zasad bezpieczeństwa w sieci.

Jak poznać drugą połówkę przez Internet? / Jak poznać nowych ludzi przez Internet?

Jeżeli jesteś nieśmiała/ły, na początku będzie Ci trudno, ale Internet daje poczucie swobody i szybko zapomnisz o swojej nieśmiałości 😉

Jak poznać przyjaciół? / Jak poznać nowych znajomych?

Zajrzyj na portal randkowy. Zapoznaj się z profilami osób podobnych do ciebie, z pewnością znajdziesz tutaj bratnią duszę 😉

Jak być bardziej kobiecą? / Jak stać się bardziej atrakcyjną?

Uwierz w siebie, załóż ulubioną sukienkę i poczuj się prawdziwą kobietą!

Jak dbać o przyjaciela? / Jak utrzymać przyjaźń?

Każda relacja wymaga od nas uwagi, poświęcenia i oddania. Także ta przyjacielska. Dbajmy o przyjaciela jak o siebie samego.

Jak odnaleźć szczęście w miłości?

Kiedy pojawia się miłość, szczęście przychodzi samo i na pewno to zauważysz.

Jak rozmawiać z nowo poznanym mężczyzną?

Spróbuj zapomnieć, że dopiero Go poznałaś. Rozluźnij się i rozmawiaj z nim naturalnie. Zapytaj się o zainteresowania, ulubione zajęcia…, a rozmowa sama potoczy się swoim torem.

Jak rozpoznać prawdziwego przyjaciela?

Prawdziwych przyjaciół poznajemy w biedzie, a tak zadane pytanie jest jednym z trudniejszych zagadnień do wyjaśnienia w jednym zdaniu. Posłuchaj własnego serca, intuicja na pewno podpowie Ci czy dana osoba zasługuje na miano prawdziwego przyjaciela.

Jak znaleźć drugą połówkę?

Nie ma jednej recepty na znalezienie drugiej połówki. Skorzystaj z oferty portali randkowych, tam wielu singli poszukuje miłości tak jak Ty.

Na czym powinny być oparte dobre przyjacielskie relacje?

Przyjaźń to szczerość, lojalność, zaufanie – te fundamenty zapewnią Ci dobre przyjacielskie relacje.

Na czym polega związek dwojga ludzi?

Związek dwojga ludzi to nie tylko miłość, ale również przyjaźń i pełne zrozumienie.

Przeciwieństwa się przyciągają co to znaczy? / Przeciwieństwa się przyciągają czy odpychają?

Zazwyczaj przeciwieństwa się odpychają, ale są wyjątki od reguły. Przeciwieństwa przyciągają się tylko na początku, kiedy oboje w związku poszukujecie fascynacji i nowych wrażeń.

Tags:

4 thoughts on “Przede wszystkim bądź sobą!

Dodaj komentarz