Nie szukaj igły w stogu siana

Każdy z nas choć raz słyszał to powiedzenie, zazwyczaj w innym kontekście, ale w poszukiwaniu miłości jest ono również jak najbardziej prawdziwe. Ile razy słyszeliśmy od znajomych, że znalezienie wymarzonej miłości, to „jak szukanie igły w stogu siana”. Ile razy przyjaciel namawiał nas na randkę z koleżanką koleżanki, tylko po to by wyciągnąć nas z domu, gdzie chcieliśmy spędzić kolejny samotny wieczór.

„Jak będziesz mieć wygórowane wymagania, to nikogo nie poznasz…”

Znasz to stwierdzenie? Wszyscy Twoi przyjaciele już znaleźli swoje drugie połówki, jedni bardziej przypadkowo, inni po dłuższych poszukiwaniach, a Ty wciąż jesteś sam. Takie historie również się zdarzają i nie oznacza to, że masz zbyt duże wymagania. Zwyczajnie nie znalazłeś jeszcze osoby, która do Ciebie pasuje. Nie słuchaj dobrych rad przyjaciół, którzy chcą dla Ciebie byle kogo, to nie są dobre rady. Nie słuchaj mamy i taty przy kolejnym niedzielnym obiedzie, że najwyższa pora się ożenić. Ten moment jeszcze nie nastał.

„Przecież kocha się pomimo, a nie za…”

Kolejne zgubne określenie miłości. Jest ono prawdziwe, ale nie na początku drogi do miłości. Zanim zaczniemy kogoś kochać, pomimo jego wad, musimy się w nim zwyczajnie zakochać. Poczuć motyle w brzuchu, mieć dreszcze na samą myśl o spotkaniu z drugą osobą. Miłość z rozsądku, bo za długo jesteśmy sami, to zła droga do szczęścia. Co zatem powinieneś zrobić? Jak dopomóc szczęściu i znaleźć właśnie tą jedyną i wymarzoną miłość?

Weź sprawy w swoje ręce!

To oczywiste, że jeżeli kolejny wieczór spędzisz samotnie w domu, miłości nie znajdziesz i zamiast cieszyć się obecnym stanem singla, szybko przejdziesz w stan starego kawalera. To jasne, że miłość nie zapuka do Twoich drzwi, takie historie zdarzają się tylko w filmach. Dlatego jedynym sensownym wyjściem z tej sytuacji, jest wzięcie spraw w swoje ręce. I wcale nie musisz wychodzić z domu.

Weź swój laptop, usiądź wygodnie w fotelu i rozpocznij swoją przygodę z portalem randkowym. Nie wiesz jak to zrobić? Poszukaj poradników i rankingów portali randkowych, gdzie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania. Zarejestruj się na wybranym serwisie, portal randkowy poprowadzi Cię krok po kroku, abyś już po kilkunastu minutach mógł cieszyć się pierwszą ciekawą propozycją matrymonialną.

Tylko cierpliwe i wytrwałe poszukiwania drugiej połówki, doprowadzą Cię do znalezienia tej jedynej i niepowtarzalnej osoby, na którą czekałeś całe życie.

Tags:

4 thoughts on “Nie szukaj igły w stogu siana

Dodaj komentarz