Nie najlepsze tematy na randkę internetową

Randki internetowe nie różnią się specjalnie od randek klasycznych, jeśli chodzi o budowanie relacji między dwojgiem ludzi. Internet już na tyle nam spowszedniał, że jest to po prostu kolejny kanał komunikacji stosowany przez nas w sposób zupełnie normalny. Sęk w tym, że pojawia się tutaj bariera polegająca na tym, że się nie widzimy bezpośrednio i część komunikatów niewerbalnych nam umyka.

Przez to jesteśmy odważniejsi i pojawia się mniej stresu, ale równocześnie potrafimy zupełnie odpłynąć. Czasami trudno jest się zorientować, że kierunek dyskusji nie prowadzi w żadne dobre miejsce. Dlatego od początku należy unikać niewłaściwych tematów.

Erotyka

Portale randkowe często nie ukrywają, że dużą częścią ich usługi jest poszukiwanie przygód i jeśli właśnie taki portal randkowy wybieramy, naszym celem też powinna być raczej zabawa niż poważny związek. Jeżeli szukamy kogoś na poważnie, temat jednorazowych przygód pomijamy.

Zazwyczaj bowiem chcemy poznać kogoś sympatycznego, z kim będziemy się spotykać na poważnie. W takich przypadkach wchodzenie w tematy bezpośrednio powiązane z seksem jest bardzo ryzykowne. Kobiety są zazwyczaj spłoszone, kiedy panowie zaczynają w ten sposób dyskutować. Z kolei panowie peszą się, jak również mogą zacząć traktować kobietę przedmiotowo. Kobieta poruszająca tematykę erotyczną, wpada we własną pułapkę i nawet jeżeli poszukuje związku na poważnie, odbierana jest przez mężczyznę jako jednorazowa przygoda.

Moja historia życia

Osoby znające się trochę dłużej, mogą w czasie randki internetowej wymieniać się osobistymi faktami ze swojego życia. Na początku znajomości, nie należy poruszać poważnych tematów na randkach internetowych, możemy przez to zostać źle odebrani. Internet bardzo pomaga w otwieraniu się, a same randki internetowe często stanowią autostradę do duchowej jedności, ale jeśli pójdziemy tą drogą za szybko, bardzo łatwo będzie o wypadnięcie z trasy na pierwszym zakręcie.

Inne osoby na portalu

Nie wypytuj o inne osoby, z którymi on lub ona rozmawiają na portalu randkowym. Jest to temat, który sam w sobie nie stanowi gafy czy katastrofy, ale jest bardzo dobrym zaproszeniem do niej. Tym bardziej, że często porusza się tego rodzaju tematy niemal przypadkiem, a potem już się brnie…

Trzeba mieć na uwadze to, że właściwością portalu randkowego jest rozmawianie na raz z kilkoma osobami i nawet jeśli nasza znajomość zaczyna pozytywnie ewoluować, a inne znajomości odchodzą na dziesiąty plan, ich zakończenie zazwyczaj chwilę trwa.

Tags:

3 thoughts on “Nie najlepsze tematy na randkę internetową

  1. ostatnio poznałam takiego faceta, co tylko o pracy gadał, bezprzerwy i aż do znudzenia, co mnie jakieś oprogramowanie komputerowe interesuje? chyba że liczył że spotka swoją pokrewną duszę, co z komputera nie wychodzi 😉

  2. Erotyka to bardzo szeroki temat i wszystko zależy jak się w tej tematyce poruszamy, kiedy facet pisze wulgarnie o sprawach łóżkowych, wiadomo że trzeba go zablokować, ale jeżeli subtelnie podrywa i szuka fascynacji, to już inna bajka…

Dodaj komentarz