Najlepsze miejsca na randkę w Toruniu

Toruń to naprawdę ciekawe miasto, które swoje najpiękniejsze oblicze pokazuje jednak tylko tym osobo, które znają wszystkie jego zakamarki. Portal randkowy Toruń może nam podpowiedzieć, gdzie konkretnie powinniśmy się wybrać, aby najlepiej spędzić czas w mieście Kopernika.

Piwnica pod Antałkiem

Znana tylko lokalnie, ale naprawdę fascynująca jest Piwnica pod Antałkiem. Randki Toruń odbywają się tam bardzo często, chociaż nie do końca łatwo jest określić, z czym właściwie mamy do czynienia. Piwnica pod Antałkiem jest bowiem teoretycznie pubem, gdzie poje się wino oraz whiskey, a od niedawna nie brakuje tam też kraftowych marek piwa. Delektowanie się takimi trunkami to zazwyczaj podstawowy cel wizyty, ale można tam też po prostu posiedzieć z przyjaciółmi lub z randką, przegryzać przekąski i cieszyć się znakomitą włoską kawą. Portale randkowe Toruń doceniają wysoki poziom usługi, wskazują na klimatyczny kominek i bardzo przytulne wnętrze Piwnicy.

Roże i Zen

Żeby zrobić dobre pierwsze wrażenie, trzeba wybrać ładne miejsce na spotkanie. Roże i Zen to mały ogródek ukryty w międzymurzu, którego historia jest bardzo długa i urocza. Jej opowiedzenie pozostawimy jednak pracownikom lokalu, a tutaj powiemy sobie, że randki w Toruniu, które obywają się właśnie tam, to randki w wyjątkowo ładnym otoczeniu. Portal randkowy w Toruniu poleca to miejsce przede wszystkim osobom trochę starszym, które wolą uciekać od trochę bardziej głośnych lokali.

Cafe Atmosphera

Z kolei portale randkowe w Toruniu jako miejsce typowe dla pierwszej randki wskazują zwłaszcza Cafe Atmosphera. To miejsce o zaskakująco efektownym wystroju to typowa kawiarnia, gdzie oprócz samej kawy dostaniemy też różnego rodzaju placki ciasta, a do tego znakomitą czekoladę na gorąco. Wielką zaletą tego miejsca jest też ogromny wybór herbat, w tym herbaty białej, którą zaparza się już przy stoliku ze specjalnych dużych cebul, kwitnących z otwierających się w wodzie wielkich pąków herbaty.

Coffee Perks

Bardzo podobnym miejscem jest Coffee Perks, które także jest polecane zwłaszcza na pierwsze spotkanie. Jest to kawiarnia przygotowana w stylu nowojorskim i wygląda wręcz tak, jakby ktoś ją żywcem przeniósł i upuścił w środku Torunia. Jest to miejsce co prawda dość drogie, a jego oferta nie jest aż tak szeroka, lecz w dużej mierze samo przebywanie tutaj jest czymś wyjątkowym i wartym odwiedzin.

Tags:

3 thoughts on “Najlepsze miejsca na randkę w Toruniu

Dodaj komentarz