Na co zwracają uwagę mężczyźni na randce?

Każda kobieta wie doskonale, że większość facetów jest wzrokowcami i oceniają kobietę w ciągu kilkunastu minut, głównie po wyglądzie. Jeżeli pragniemy przyciągnąć nowo poznanego mężczyzny w lokalu, warto pamiętać o kilku podstawowych prawdach które sprawdzają się od wieków.

Nie odsłaniajmy zbyt dużo…

Już nasze babcie z nich korzystały i przekazywały je swoim córkom. Nie odsłaniajmy za dużo podczas pierwszego spotkania, wystarczy ramiona czy nogi. Takie małe kuszenie świetnie przyciąga spojrzenia płci przeciwnej, a jednocześnie nie jesteśmy zbyt wyzywające. Jeżeli nie jesteśmy już nastolatką to pamiętajmy, że krótka sukienka mini oraz wysokie czerwone szpilki nie są najważniejsze. Mogą nam jedynie zaszkodzić, szczególnie gdy na co dzień z takiego ubioru nie korzystamy.

Zalotny i uwodzicielski makijaż

Lepiej postawić na zalotny i uwodzicielski makijaż. Liczą się pięknie umalowane oczy o długich rzęsach. Uważajmy żeby nie przesadzić z makijażem i wyglądać jak „umalowana lalka” z dużą ilością „tapety” na twarzy. Koniecznie siedźmy prosto, żeby wyeksponować nasze atuty i być postrzeganym jako osoba otwarta.

Bądź pozytywnie nastawiona

Kolejnym atutem powinno być nasze zachowanie, nie tylko w stosunku do nowo poznanego chłopaka, ale także do osób znajdujących się wokół niego. Każdy lubi osoby pozytywnie nastawione do życia i innych, które często się uśmiechają i interesują się sprawami swoich rozmówców. Nie mówmy na pierwszym spotkaniu tylko o sobie dajmy się także wygadać drugiej stronie.

Śmiech to podstawa

Warto słuchać naszego rozmówcy, okazywać mu nasze zainteresowanie, potwierdzając wypowiedzi skinieniem głowy bądź ciekawymi odpowiedziami. Jeżeli chłopak opowiada kawały, śmiejmy się z jego żartów. Podczas takiej rozmowy możemy bawić się włosami, to świetnie przyciąga uwagę mężczyzny.

Jednocześnie pamiętajmy, żeby nie być biernym podczas całego spotkania, my również zadawajmy pytania. Nie należy krytykować naszego rozmówcy, ponieważ każdy ma prawo do swojego zdania.

Możemy dyskutować na wiele tematów. To sprawi, że nasz rozmówca chętniej będzie opowiadał, a jednocześnie będzie wiedział że jest szanowany i odwzajemni nam się tym samym. Po takiej randce jest szansa, że zostaniemy zaproszeni na kolejną na której będziemy się czuć już swobodniej i pewniej.

Tags:

3 thoughts on “Na co zwracają uwagę mężczyźni na randce?

Dodaj komentarz