Mąż lub żona z Internetu

Związki, które powstały w Internecie i zaczynały się na randkach internetowych zorganizowanych przez portale randkowe nie są już dzisiaj na pewno czymś, co by nas chociażby w najmniejszym stopniu dziwiło. Są to najzwyklejsze w świecie związki, bo nawet jeśli ktoś miał uprzedzenia wobec internetowych znajomości, miało to miejsce kilka a nawet kilkanaście lat temu.

Dzisiejsze społeczeństwo dość dawno temu wyszło poza internetowe ramy i obecnie prezentują się w sposób jak najbardziej klasyczny, również w małżeństwach mających swój początek w sieci. Tego typu związków widzimy bardzo wiele, ale czy umielibyśmy powtórzyć ich sukces? Jak im się udało sfinalizować swój związek? W końcu bardzo wiele osób korzysta z portali randkowych i przecież nie wszystkie znajdują tam partnerów życiowych.

Po prostu wyszukiwarka

Rozmawiając z ludźmi, którzy znaleźli miłość na portalach randkowych, usłyszeć można różne historie. W ogromnej mierze są to jednak historie bardzo proste bez jakiegoś specjalnego, tajemniczego początku. Pewnego dnia ona zdecydowała się założyć konto randkowe i on wpadł w podobnym czasie na taki sam pomysł. Odnaleźli się dość przypadkowo, zaczęli rozmawiać, randkować za pośrednictwem Internetu, umówili się na spotkanie w świecie realnym, poznali się i pokochali.

Zakończenie tej historii jest dość oczywiste – podjęli wspólną decyzję o sformalizowaniu związku. W dokładnie taki sam sposób poznała się większość małżeństw, chociaż oczywiście ich początki miały miejsce poza Internetem. Portal randkowy w takim ujęciu jest sposobem na znalezienie kogoś potencjalnie interesującego na takiej samej zasadzie, jak dzieje się to w świecie realnym na dyskotekach czy koncertach.

Portale specyficzne

Bardzo wiele par małżeńskich zapoznanych na portalach randkowych opowiada historię niemal identyczną, ale różniącą się jednym dość istotnym szczegółem. Przyznają, że mieli problem ze znalezieniem partnera, ponieważ ich życie oraz oczekiwania odbiegały od tego, co dzisiaj jest tzw. standardem. Zazwyczaj na takie zwierzenia decydowały się osoby mocno religijne. Nie interesowało ich samo randkowanie i pozostawanie singlem, szukali partnera życiowego.

Dlatego zdecydowali się na portal randkowy przeznaczony właśnie dla osób takich jak oni, gdzie ludzie o podobnym zapatrywaniu na życie szukali się nawzajem w swoim gronie. Takie portale randkowe dla nich i dla bardzo wielu im podobnych osób okazywały się strzałem w dziesiątkę. Tutaj bowiem rejestrują się ludzie poszukujący stabilizacji, a dzięki tym samym celom, wyjątkowo szybko się odnajdują i wiążą w trwałe związki.

Tags:

2 thoughts on “Mąż lub żona z Internetu

Dodaj komentarz