Kurs obsługi portali randkowych

Nie ma tu oczywiście miejsca na stworzenie kompleksowego poradnika odnośnie tego, jak z sukcesami wykorzystywać portale randkowe, ale podstawowe zasady prowadzące do tego, by nasze randki internetowe były udane, są bardzo proste. Dotyczą one nas samych i osób, które z nami na randki się wybiorą.

My na portalu randkowym

Zacząć trzeba oczywiście od tego, jak my sami będziemy się prezentować. Każdy portal randkowy to swojego rodzaju rama, w którą my się będziemy wpisywać, swojego rodzaju szablon przedstawiania naszej osoby.

Dostaniemy masę swobody, ale w jej granicach trzeba pamiętać, że nasz profil jest robiony z myślą o innych osobach, nie dla nas samych. Dlatego też trzeba zacząć od prawdziwego zdjęcia i to w dodatku nie takiego, które zostało zrobione dziesięć lat temu. Chodzi o to, by nikogo nie wprowadzać w błąd. To samo dotyczy naszych danych.

Portal internetowy jest bardzo liberalny pod względem składanych deklaracji. Oznacza to, że osoba o średnim wzroście albo o średniej masie ciała nie jest sztywno zdefiniowana. Możemy tutaj dowolnie rozszerzać nasze definicje, ale jeśli przesadzimy, nasze randki online na pewno z tego powodu ucierpią.

W tej chwili może nam się wydawać, że kilka nieprawdziwych informacji podanych w profilu to nic strasznego, ale jeśli w tę osobę zainwestujemy nasz czas, a może nawet i uczucia, sytuacja może wyglądać zupełnie inaczej, gdy zdecydujemy się na randkę w realu.

Nasi potencjalni partnerzy i partnerki

Portale randkowe istnieją po to, byśmy mogli poznać ciekawe osoby, ale pamiętajmy, że te osoby mają dokładnie taki sam cel. Kiedy wydaje nam się, że jakaś osoba może być dla nas interesująca, zastanówmy się przez moment, czy my spełniamy przynajmniej na jakimś poziomie ogólności oczekiwania naszego potencjalnego partnera czy partnerki. Do nawiązania trwałej znajomości trzeba dwojga i nawet randki online nigdy nie dojdą do skutku, jeśli tylko jedna strona jest nimi zainteresowana.

Trzeba tutaj mieć na uwadze również sprawy typowo praktyczne. Internet znosi bariery przestrzenne, ale tylko na tyle, na ile interesują nas randki internetowe. Jeśli mamy bardziej poważne plany, a mieszkamy na Podhalu, osoba z Mazur z planami matrymonialnymi może nie być nami zainteresowana, chyba że kwestia przeprowadzki nie ma dla niej większego znaczenia.

Jeśli chcemy, by nasze zaproszenia do rozmowy nie pozostawały notorycznie bez odpowiedzi, postarajmy się także zadbać o takie szczegóły, jak stosunek do papierosów i alkoholu, chęć posiadania dzieci, a nawet na to, w jaki sposób powinna ubierać się osoba, która przyciągnęłaby naszą uwagę.

Tags:

3 thoughts on “Kurs obsługi portali randkowych

Dodaj komentarz