Każda randka jest inna

Nawet jeżeli pierwsza randka przebiegła pomyślnie, oboje z motylami w brzuchach umówiliście się na drugą randkę, nikt nie powiedział, że będzie ona taka sama, że zawsze będą tylko motyle w brzuchach, bez myślenia o prawdziwej osobowości dopiero co poznanej pięknej dziewczyny czy też spotkanego na swojej drodze wyjątkowego chłopaka.

Kiedy pozytywnie iskrzy…

To dobrze, że między wami iskrzy i macie się ku sobie, to wspaniale że umówiliście się na trzecią randkę, że coraz bardziej zaczyna wam na sobie zależeć. To już niedaleki krok od poważnego związku, wielkiej miłości i szczęśliwego życia we dwoje. Oczywiście wszystko nie przebiega tak szybko, i dwoje ludzi nie oświadcza się sobie, a tym bardziej nie bierze ślubu na trzeciej randce, ale z randki na randkę coraz bardziej angażujemy się w związek, a nasze uczucie wyraźnie wzrasta.

Pierwsza kłótnia i pierwsze pogodzenie

Chodzenie na randki wiąże się z ciągłym przebywaniem ze sobą, poznawaniem się nawzajem i przede wszystkim rozmawianiem na wiele tematów. Nie wiem czy na trzeciej randce, ale  pewnością na którejś z pierwszych randek zwykle dochodzi do pierwszej kłótni. Dwoje ludzi zapatrzonych w siebie, nawet nie nazywa tego kłótnią, a jedynie drobną sprzeczką, a pogodzenie się następuje niemalże automatycznie. Na tym etapie randkowania potrafimy sobie wybaczać bez większego zastanowienia, często biorąc winę naprzemiennie na siebie.

Poznajmy się i otwórzmy oczy

Ktoś kiedyś powiedział, że gdy dwoje ludzi jest ze sobą w pierwszej fazie związku, kiedy są w sobie bezgranicznie zakochani, mają oni „otwarte serca i zamknięte oczy”. Z czasem, zwykle już po ślubie role się odwracają. Dwoje ludzi jest ze sobą, ale ma „zamknięte serca i otwarte oczy”. To oczywiście tylko przenośnia, aby ukazać zakochanym sedno sprawy.

Kiedy zaczynamy żyć ze sobą na co dzień, dzielić się obowiązkami, razem zarządzać budżetem domowym, zaczynają się również problemy i mniejsze bądź większe sprzeczki. To ten etap związku jest najważniejszy, to w codziennym życiu dwoje ludzi poznaje się prawdziwie, dociera i uczy ze sobą żyć.

Prawdziwa miłość ma zawsze otwarte serce…

… i otwarte oczy. Kobieta i mężczyzna wiążą się ze sobą, powinni widzieć wszystkie swoje wady i zalety, a miłość powinna opierać się na zrozumieniu i kompromisach. Prawdziwą sztuką jest rozmowa o poważnych sprawach, wspólne rozwiązywanie problemów i umiejętność pójścia na ustępstwa.

Oczywiście to powinny czynić obie strony, dwoje ludzi będąc ze sobą w trwałym związku, w trakcie rozwiązywania jakichkolwiek problemów, musi nauczyć się dochodzenia do wspólnego kompromisu. Takie związki umacniają się, wzrastają w siłę, a ich miłość jest bezgraniczna.

 

Rady:

Czy kobiecie wypada zaproponować spotkanie? / Czy kobiecie wypada zrobić pierwszy krok?

Czasy, kiedy to mężczyzna robił pierwszy krok już minęły. Dziś każdej kobiecie wypada zrobić pierwszy krok, a wielu mężczyzn wyjątkowo docenia odwagę i przejęcie inicjatywy przez kobietę.

Czym jest prawdziwa miłość?

Na to pytanie właściwie nie ma odpowiedzi. Każdy inaczej opisuje to niezmierzone uczucie.

Co robić na trzeciej randce?

Jest wiele pomysłów, które można zrealizować na trzeciej randce. Wszystko zależy od Waszych zainteresowań i możliwości finansowych. Możecie na przykład wybrać się wspólnie do kina czy do teatru. Warto wcześniej zapytać partnera czy odpowiada mu taki rodzaj spędzania wolnego czasu.

Jak zacząć rozmawiać po kłótni? / Jak się pogodzić po kłótni?

Trudno jest zrobić pierwszy krok po kłótni z partnerem. Jeżeli wina leży po naszej stronie, warto zwyczajnie przeprosić, jeżeli po przeciwnej możemy zapytać jak długo jeszcze będzie trwał konflikt 😉

Jak zrobić pierwszy krok do faceta?

Wystarczy zwyczajnie zagadać, zapytać jak minął dzień. Jeżeli facet będzie zainteresowany, sam powinien pociągnąć rozmowę do przodu.

Sztuka flirtu jak poznać że mu zależy?

Sztuka flirtu to oddzielny temat. Można by napisać o tym książkę 😉 Jak poznać że mężczyźnie zależy? Na pewno każda kobieta to zauważy 😉

Skąd się biorą motyle w brzuchu? / Motyle w brzuchu jakie to uczucie?

Słynne przysłowie, że ktoś “ma motyle w brzuchu” oznacza zwyczajnie obniżenie ciśnienia i zablokowanie żołądka, co przekłada się na mrowienie i charakterystyczny ścisk brzuchu.

Na czym polega związek dwojga ludzi?

Związek polega na partnerstwie i szacunku.

Kłótnie w związku czyli jak rozmawiać z mężczyzną?

W każdym związku są kłótnie. Kobiety bywają bardziej uparte i wybuchowe, choć i mężczyźni potrafią postawić na swoim. Najważniejsze to zachować spokój i dążyć do porozumienia za wszelką cenę.

 

 

Tags:

3 thoughts on “Każda randka jest inna

Dodaj komentarz