eDarling.pl

eDarling.pl jest portalem randkowym, który zazwyczaj kojarzą nawet osoby nie korzystające z tego typu usług. Związane to było z gigantyczną kampanią reklamową, jaką zorganizował ten serwis randkowy w 2010 roku, kiedy dwa lata po swoim powstaniu wchodził z hukiem na rynek polski. Od tej pory działalność marketingowa serwisu została znacznie ograniczona, ale jest tam obecnie tak dużo aktywnych użytkowników, że nie ma potrzeby ściągania ich więcej dla atrakcyjnego działania portalu.

W serwisie najważniejsza jest aktywność użytkowników. Wyjątkowo mało jest tutaj kont „martwych”, które dodatkowo są usuwane, jeśli administracja stwierdzi, że od dawna nie były użytkowane. Ważniejsze jest jednak to, że administracja praktycznie wymusza na swoich użytkownikach aktywność. Związane jest to z kontami premium o różnej jakości, które w regulaminie korzystania z usługi mają zapisaną określoną liczbę kontaktów, jakie trzeba nawiązać, ale też na przykład wymóg odpowiedniego dbania o swoje konto.

Włodarze serwisu chcą, by był on pełny, kompletny oraz wykorzystywany w sposób przyjazny dla wszystkich. I egzekwują to z wyjątkową powagą, o czym trzeba pamiętać. Na szczęście „do kija dołączona jest też marchewka” i użytkownicy, którzy będą bardzo aktywnie korzystać z portalu nawiązując wiele nowych znajomości, mogą liczyć na darmowe przedłużanie konta premium o najwyższym standardzie usługi. Jest to oferta wręcz rewelacyjna, ponieważ portal nagradza nas za coś, co i tak chcemy na nim robić, a kiedy przestaniemy chcieć to robić, konto premium i tak nie będzie nam potrzebne.

eDarling.pl nie należy do najtańszych portali na rynku, ale zgodnie z zasadą przedstawioną powyżej, można realnie liczyć na to, że pierwsza opłata będzie równocześnie ostatnią wpłatą na rzecz portalu.

Warto wspomnieć także o specjalnym mechanizmie dopasowania partnerskiego, jaki swoim użytkownikom premium oferuje portal. Wykorzystuje on podejście mówiące, że dobrze dopasowane, podobne do siebie osoby bardzo dobrze rozumieją się w stworzonych w przyszłości związkach. Efektem tego jest gigantyczny kwestionariusz, gdzie odpowiada się na pytania bardzo konkretne i też na takie bardziej ogólne, co przekłada się na stworzenie mapy referencji oraz profilu psychologicznego. Są one następnie zestawiane z danymi innych użytkowników, co pozwala na znalezienie osób najlepiej do nas dopasowanych.

5 thoughts on “eDarling.pl

Dodaj komentarz