Czy warto korzystać z serwisów randkowych?

Randki online i serwisy randkowe to bardzo popularne narzędzia, z których korzystanie jest jak najbardziej warte czasu, który tutaj spędzimy. Tym bardziej, że mamy do czynienia przede wszystkim z serwisami darmowymi, więc alternatywą dla nich jest bezwiedne oglądanie telewizji, ponieważ zazwyczaj korzystamy z nich w chwili relaksu.

Stereotypowy obraz singla z portalu randkowego

Cały czas jeszcze pokutuje stereotyp odnośnie tego, jak wyglądają portale randkowe i kto zazwyczaj z nich korzysta. Mowa oczywiście o tym, że portale randkowe to miejsca dla osób, które nie radzą sobie w jakiś  sposób w świecie realnym i uciekają w świat wirtualny.

Z kolei same portale randkowe mają być miejscem przypominającym “targowisko miłości”, gdzie przebieramy w ofertach matrymonialnych. Z dzisiejszej perspektywy takie stawianie sprawy jest oczywiście bardzo śmieszne, ponieważ z serwisów randkowych korzystają miliony ludzi, a w naszym najbliższym otoczeniu pewnie funkcjonuje nie jedno małżeństwo, które poznało się za pomocą portalu randkowego.

Współczesny singiel jest osobą znakomicie przystosowaną, która skupia się na pracy czy swoich pasjach, ale cały czas jest to też normalna osoba z potrzebami ciepła czy akceptacji. Portale randkowe i randki internetowe w znakomity sposób są w stanie wślizgnąć się do życia singli i stać się integralną częścią ich “napakowanego” różnymi zadaniami dnia.

Poszukiwanie miłości w serwisach randkowych

Trzeba rozumieć, że współczesne portale randkowe nie są już portalami matrymonialnymi, chociaż i takie się zdarzają. Portal matrymonialny to miejsce, gdzie wybiera się żonę lub męża wśród osób, które mają tylko ołtarz w głowie. Na portalu randkowym można spotkać ludzi, którzy zarejestrowali się tylko dlatego, że mają chwilę czasu lub rozmowę z kimś z sieci, traktują jako dobry sposób na spędzenie wolnego wieczoru.

Tym niemniej, portale randkowe oferują całe instrumentarium efektywnego poszukiwania potencjalnych partnerów. Dają nam narzędzia, które dosłownie w kilka kliknięć pozwalają nam odfiltrować z tłumu osób ludzi nie rokujących na dobre relacje z bardzo różnych przyczyn, a jedną z nich może być miejsce zamieszkania.

Możliwość selekcji jest bardzo zaawansowana. Dodatkowo możemy skorzystać ze specjalnych testów dostosowania partnerskiego, których wynik zasugeruje nam osoby najbardziej zbliżone do nas charakterem, jak również takie, które na przykład nie piją alkoholu czy nie palą papierosów, jeśli tego nie tolerujemy.

Tags:

3 thoughts on “Czy warto korzystać z serwisów randkowych?

Dodaj komentarz