Wszyscy jesteśmy ludźmi, ale jeśli się komuś wydaje, że kobiety i mężczyźni mówią tym samym językiem i tak samo odbierają świat, jest bardzo naiwny. Kontakt kobiety i mężczyzny to zawsze zderzenie dwóch zupełnie innych rzeczywistości. Z tego zdarzenia zawsze jednak może wyjść coś dobrego, na przykład zdobycie numeru telefonu i przybliżenie dwóch światów do siebie. Jak to zrobić?

Przede wszystkim inicjatywa

Na początek trzeba nawiązać kontakt wzrokowy, jeśli sytuacja dzieje się w świecie realnym. Na portalu randkowym jest zazwyczaj łatwiej, ponieważ istnieje bariera ekranu monitora czy komórki. Kluczem jest tutaj inicjatywa i to mężczyzna powinien robić pierwszy krok.

Dlaczego nie stosować tutaj równouprawnienia i czekać na jej pierwszy krok? Bo ona nie wie o istnieniu mężczyzny. Nie ma go w jej świecie i może do niego trafić co najwyżej przypadkiem, jeśli sam do niego nie wedrze się dzięki swojej inicjatywie. Czekanie na taki przypadek nie ma najmniejszego nawet sensu. Co więcej, nie trzeba się nawet martwić, czy mężczyzna jest w typie kobiety. To się dopiero okaże, a działania mężczyzny będą miały na to wielki wpływ.

Spontaniczność

Spontaniczność to mądre słowo, które w świecie randek nie może być przecenione. W praktyce chodzi o to, by mężczyzna zainteresował sobą kobietę, a właściwie dał jej odczuć, że to on jest nią zainteresowany. I to nie w rozumieniu materiału na randkę, ale tym, kim ona jest, co ma do powiedzenia i co myśli. Mężczyzna musi posiadać tutaj inicjatywę i kierować kobietę na odpowiednie tory tak, by poczuła się piękna i ważna. Właśnie to subiektywne odczucie w rodzącej się relacji jest dla kobiety najistotniejsze.

Pozostań sobą

W takim działaniu jest jednak pewna pułapka, ponieważ niektórzy mężczyźni mają tendencję do ustawiania się w roli podległej w stosunku do kobiety. Powyższy tekst rozumieją jako rzucenie się kobiecie do stóp, adorowanie jej i pozostanie w pozycji przy jej stopach. Kobieta zawsze szuka w mężczyźnie opoki, opiekuna i bezpiecznej przystani, także wtedy, kiedy sama jest silna i w pełni niezależna.

Mężczyzna musi się w tej roli odnaleźć i w niej odnajdywać, co oznacza w praktyce poszukiwanie złotego środka pomiędzy stawianiem kobiety na piedestale i zachowywaniem swojego własnego zdania. Nie jest to wcale bardzo trudne, ale wymaga dojrzałości i odpowiedniego poczucia własnej wartości, które powinno być endogeniczne.

 

http://portalerandkowe.pl/wp-content/uploads/2017/12/E9QVYLY3DI.jpghttp://portalerandkowe.pl/wp-content/uploads/2017/12/E9QVYLY3DI-150x150.jpgadminCiekawostki10 typow mężczyzn,8 rzeczy ktore mezczyzni uwielbiaja w kobietach,atrakcyjny profil na portalu randkowym,cechy charakteru prawdziwego mężczyzny,dlaczego facet nie robi pierwszego kroku,gdy mężczyzna szuka kontaktu wzrokowego,jak być kobietą której pragną mężczyźni,jak byc wsparciem dla dziewczyny,jak mężczyzna wybiera kobietę,jak wspierac dziewczyne w trudnych chwilach,jak zainteresować sobą dziewczynę przez Internet,jakie cechy charakteru lubią mężczyźni,kiedy mężczyzna patrzy na kobietę,kiedy mężczyzna pragnie kobietę,kontakt wzrokowy między kobietą a mężczyzną,kontakt wzrokowy z nieznajoma dziewczyna,mężczyzna powinien robić pierwszy krok,motto na portal randkowy,największy portal randkowy,opis faceta na portalu randkowym,portal randkowy dla katolików,portal randkowy dla młodzieży,w jakich kobietach kochają się mężczyźni,wsparcie w związkuWszyscy jesteśmy ludźmi, ale jeśli się komuś wydaje, że kobiety i mężczyźni mówią tym samym językiem i tak samo odbierają świat, jest bardzo naiwny. Kontakt kobiety i mężczyzny to zawsze zderzenie dwóch zupełnie innych rzeczywistości. Z tego zdarzenia zawsze jednak może wyjść coś dobrego, na przykład zdobycie numeru telefonu...Najlepsze portale randkowe w Polsce