By zdobyć jej numer telefonu

Wszyscy jesteśmy ludźmi, ale jeśli się komuś wydaje, że kobiety i mężczyźni mówią tym samym językiem i tak samo odbierają świat, jest bardzo naiwny. Kontakt kobiety i mężczyzny to zawsze zderzenie dwóch zupełnie innych rzeczywistości. Z tego zdarzenia zawsze jednak może wyjść coś dobrego, na przykład zdobycie numeru telefonu i przybliżenie dwóch światów do siebie. Jak to zrobić?

Przede wszystkim inicjatywa

Na początek trzeba nawiązać kontakt wzrokowy, jeśli sytuacja dzieje się w świecie realnym. Na portalu randkowym jest zazwyczaj łatwiej, ponieważ istnieje bariera ekranu monitora czy komórki. Kluczem jest tutaj inicjatywa i to mężczyzna powinien robić pierwszy krok.

Dlaczego nie stosować tutaj równouprawnienia i czekać na jej pierwszy krok? Bo ona nie wie o istnieniu mężczyzny. Nie ma go w jej świecie i może do niego trafić co najwyżej przypadkiem, jeśli sam do niego nie wedrze się dzięki swojej inicjatywie. Czekanie na taki przypadek nie ma najmniejszego nawet sensu. Co więcej, nie trzeba się nawet martwić, czy mężczyzna jest w typie kobiety. To się dopiero okaże, a działania mężczyzny będą miały na to wielki wpływ.

Spontaniczność

Spontaniczność to mądre słowo, które w świecie randek nie może być przecenione. W praktyce chodzi o to, by mężczyzna zainteresował sobą kobietę, a właściwie dał jej odczuć, że to on jest nią zainteresowany. I to nie w rozumieniu materiału na randkę, ale tym, kim ona jest, co ma do powiedzenia i co myśli. Mężczyzna musi posiadać tutaj inicjatywę i kierować kobietę na odpowiednie tory tak, by poczuła się piękna i ważna. Właśnie to subiektywne odczucie w rodzącej się relacji jest dla kobiety najistotniejsze.

Pozostań sobą

W takim działaniu jest jednak pewna pułapka, ponieważ niektórzy mężczyźni mają tendencję do ustawiania się w roli podległej w stosunku do kobiety. Powyższy tekst rozumieją jako rzucenie się kobiecie do stóp, adorowanie jej i pozostanie w pozycji przy jej stopach. Kobieta zawsze szuka w mężczyźnie opoki, opiekuna i bezpiecznej przystani, także wtedy, kiedy sama jest silna i w pełni niezależna.

Mężczyzna musi się w tej roli odnaleźć i w niej odnajdywać, co oznacza w praktyce poszukiwanie złotego środka pomiędzy stawianiem kobiety na piedestale i zachowywaniem swojego własnego zdania. Nie jest to wcale bardzo trudne, ale wymaga dojrzałości i odpowiedniego poczucia własnej wartości, które powinno być endogeniczne.

 

Polecamy:

Jak być kobietą której pragną mężczyźni?

Każda kobieta jest inna. Jeżeli tylko pozostaniesz sobą, na pewno mężczyźni zapragną z Tobą być.

Jak mężczyzna wybiera kobietę?

Mężczyzna jest wzrokowcem. Zwraca uwagę na ubiór, sylwetkę ciała oraz sposób podkreślania kobiecych walorów. Mężczyźni nie lubią zbyt wyzywających kobiet, a jeżeli zwrócą uwagę na taką kobietę, zazwyczaj myślą tylko o seksie.

Jak wspierać dziewczynę w trudnych chwilach?

Każdy w trudnych chwilach potrzebuje wsparcia. nie zależnie od tego czy jest to dziewczyna czy chłopak, wystarczy okazać życzliwość i przyjaźń, czasem wystarczy tylko uśmiech i obecność bliskiej osoby.

Jak zainteresować sobą dziewczynę przez Internet?

Nie wystarczy zwyczajne cześć i co słychać. Trzeba zabłysnąć niepowtarzalnością, inteligencją i urokiem osobistym.

Jakie cechy charakteru lubią mężczyźni?

Nie ma takich cech, które lubią mężczyźni. Każda kobieta jest inna i ma w sobie to coś, a mężczyźni szukają takich kobiet, które odpowiadałyby ich oczekiwaniom. Każdy musi trafić na swój typ. Jedni mężczyźni wolą skromne i chce dziewczęta, inni wybiorą wyzywające i pewne siebie kobiety.

W jakich kobietach kochają się mężczyźni?

W kobietach zadbanych i pewnych siebie, które mają swoje zdanie. Kobieta powinna wiedzieć czego chce od życia, aby została skutecznie4 zauważona przez mężczyznę.

Dlaczego facet nie robi pierwszego kroku?

Być może jest nieśmiały i nie potrafi pierwszy zagadać do kobiety. Spróbuj sama zrobić pierwszy krok, to nic złego.

Czy mężczyzna powinien zrobić pierwszy krok?

Tak, przyjęło się że to właśnie mężczyzna robi pierwszy krok w stronę kobiety.

Tags:

4 thoughts on “By zdobyć jej numer telefonu

  1. sam się zastanawiam jak zdobyć jej numer telefonu 😉 poznałem fajną dziewczynę, ale jest strasznie niedostępna, czasem widujemy się w metrze i rozmawiamy, ale numeru nie chciała mi dać, jest mega tajemnicza, a ja nie znam sposobu żeby ją uwieść 😉

Dodaj komentarz