Buziak.pl Opinie

Według wielu osób Buziak.pl to najlepszy portal randkowy działający obecnie w polskim Internecie i nietrudno o odkrycie powodów takiej właśnie opinii. Na pewno duży wpływ na nią ma fakt, że darmowe konto w tym portalu w zasadzie zupełnie wystarcza do normalnego działania na nim. W przeciwieństwie do innych bliźniaczych serwisów, Buziak.pl nie ogranicza działalności swoich użytkowników pod względem ilościowym, więc nigdy nie spotkamy się z sytuacją, że nie możemy odpowiedzieć na czyjeś zaproszenie, bo wykorzystaliśmy nasze limity. Posiadacze darmowego konta są ograniczeni tylko pod względem wykorzystywania niektórych opcji ułatwiających randkowanie, jak na przykład możliwości tworzenia zaawansowanych galerii zdjęć, o czym powiemy poniżej. Mimo to, wiele osób decyduje się na konto premium, ponieważ jest ono stosunkowo tanie w porównaniu z innymi portalami.

Priorytetem portalu randkowego Buziak.pl jest nie tylko znalezienie miłości ale i dobre spędzanie czasu.  W tym serwisie jednak takie podejście nie jest zwyczajnie uniknięciem profilowania portalu, ale jest profilowaniem samym w sobie. Ogromne znaczenie mają tutaj bowiem chociażby zdjęcia, czyli galerie zakładane przez użytkowników, które każdy może oglądać, komentować oraz oceniać.

Co ważne, właściciel galerii ma możliwość cenzurowania wszystkich nieodpowiednich wpisów, a nawet może blokować sprawiających problemy użytkowników. Co więcej, użytkownicy kont premium mogą tworzyć kilka różnych galerii, z czego niektóre mogą być całkiem prywatne, a inne dostępne dla użytkowników posiadających specjalne zaproszenie. Jest to ogólnie bardzo przyjemny i wysoko ceniony przez użytkowników system.

Nie należy tutaj odnosić wrażenia, że całość portalu oparta jest tylko o zdjęcia. Mamy tutaj do czynienia z klasycznym portalem randkowym, w którym galerie są po prostu elementem rozbudowanym w stopniu większym, niż ma to miejsce w innych serwisach. Wyszukiwanie się nawzajem w większości przypadków oparte jest o klasyczne wyszukiwarki oraz specjalny test dopasowania. Test nie jest specjalnie skomplikowany i jego wypełnienie nie zajmuje dużo czasu. Nie jest też obowiązkowe, ale wiele osób z niego korzysta i pominięcie go jest z pewnością zmarnowaniem wielu szans na poznanie ciekawych ludzi.

Warto dodać, że administracja intensywnie dba o porządek na portalu i natychmiast reaguje na nieodpowiednie zachowanie czy tworzenie luk we własnym bezpieczeństwie, na przykład przez publikowanie danych osobowych.

Tags:

7 thoughts on “Buziak.pl Opinie

  1. Chciałbym aby portal był darmowy. Kobiety dostają za darmo na całe życie a faceci mają tylko kilka dni za darmo premium a potem zmienia im się na standard i muszą czekać na darmowe pakiety wiadomości. Ogólnie jest ok ale taka moja uwaga.

Dodaj komentarz