Panuje przekonanie, że kobietę trudno jest poderwać, ale jeśli zrobimy właściwy pierwszy krok, potem relacja sama potoczy się we właściwym kierunku. Według istniejących stereotypów to panowie najczęściej po pierwszej randce znikają.

W praktyce jest jednak inaczej, i to panie zazwyczaj decydują się na niemal natychmiastowe zakończenie znajomości. Choć wina leży po stronie mężczyzn. Możemy to szczególnie zauważyć w relacjach damsko-męskich rozpoczynanych za pośrednictwem Internetu. Co zatem panowie robią nie tak?

Czy na pewno pojawił się prawdziwy wysiłek?

Najczęściej scenariusz takiej znajomości wygląda następująco: dochodzi do pierwszego spotkania, jest dość miło i sympatycznie, randka kończy się równie miłym pożegnaniem, ale jest to pożegnanie na zawsze. Kolejne próby zaproszenia kobiety na spotkanie trafiają w ścianę ciszy. Dzieje się tak niemal zawsze gdy mężczyzna czymś zrazi do siebie kobietę. Lista potencjalnych problemów jest tutaj bardzo długa i często niestety zaczyna się od nieprawidłowej higieny lub zaniedbań względem stroju czy schludności. Bardzo często problemem jest też zachowywanie się w sposób mało męski lub nieodpowiednie nawyki, żarty nie na miejscu…

Jak wspomnieliśmy – lista jest długa. Część panów próbuje z tym walczyć, a część nie robi w tym kierunku zupełnie nic. Każdy mężczyzna powinien pracować nad niedoskonałościami, by być osobą bardziej atrakcyjną dla kobiety. Tym bardziej, że pierwsze spotkanie jest niezobowiązujące, a kolejny kosz ze strony kobiety, powinien dać mężczyźnie wiele do myślenia. Nikt nie jest idealny, a w świecie randkowania mimo wszystko istnieje „wolny rynek” i każdy „nowo poznany Pan” jest oceniany czy porównywany do innych (czyt. doskonalszych) mężczyzn.

Właściwe oczekiwania

Inną kwestią są oczekiwania, jakie mamy w stosunku do związku. Czasami celem jest związek oparty na kwestiach łóżkowych, czasami poszukujemy związku na całe życie, a innym razem chodzi jedynie o dobrą zabawę we dwoje i spokojne oczekiwanie, co z tego wyjdzie. Kobiety mają dokładnie takie samo podejście do tego tematu, więc należy od samego początku jasno postawić sprawę. Pani poszukująca tylko seksu na pewno nie będzie zainteresowana mężczyzną, który oczekuje czegoś więcej. Byłby on dla niej „zbędnym balastem”.

Kultura osobista

Jest to problem bardziej ogólny, ponieważ kobiety dość często skarżą się na nie najlepsze traktowanie przez mężczyzn, zwłaszcza tych odrzucanych. Jeśli kobieta często będzie się spotykała z nieprzyjemnymi reakcjami mężczyzn, równie szybko może się uprzedzić do płci przeciwnej i każde kolejne spotkanie z mężczyzną będzie miało mniejsze szanse na sukces. Wyładowywanie frustracji na kobiecie z powodu niepowodzenia w związku, odbywa się ze szkodą dla wszystkich i nie należy tego robić.

http://portalerandkowe.pl/wp-content/uploads/2017/07/Z3GFBY5EZF.jpghttp://portalerandkowe.pl/wp-content/uploads/2017/07/Z3GFBY5EZF-150x150.jpgadminZwiązkibrak oczekiwań w związku,co powinien mieć prawdziwy mężczyzna,darmowe portale randkowe dla singli,facet milczy od miesiąca,gdzie szukać partnera na życie,gdzie zaprosić dziewczynę na pierwszą randkę,gdzie zaprosić dziewczynę na randkę,jak poderwać dziewczyne przez Internet,jak poderwać kobietę,jak zachowac sie po pierwszym spotkaniu,jak zakończyć znajomość internetową,jak zaprosic dziewczyne zeby nie odmówiła,kiedy mezczyzna przestaje sie odzywac,kiedy odezwac sie po pierwszej randce,kto powinien odezwać się pierwszy po randce,milczenie faceta co oznacza,mój facet jest mało męski,niemęski facet,niepowodzenie w związku,oczekiwania wobec chłopaka,oczekiwania wobec mężczyzny,pierwsza randka o czym rozmawiać,pierwsza randka porady,pierwsza randka z chłopakiem,pierwsza randka z dziewczyną,pierwsze spotkanie z chłopakiem poznanym przez Internet,pierwsze spotkanie z chłopakiem z Internetu,pierwsze spotkanie z dziewczyną,pierwsze spotkanie z mężczyzną,poszukiwanie partnera życiowego,problemy w relacjach damsko-meskich,randka jak powinna wyglądać,randka pierwsza,relacje damsko męskie,rzeczy które powinien potrafić każdy facet,sposób mało męski,szukam partnera do życia,szukam partnerki do stałego związku,szukam partnerki na całe życie,szukam partnerki życiowej,szukam prawdziwej miłości,wymagania wobec dziewczyny,wymagania wobec mężczyzny,wymagania wobec partnera,zaproszenia kobiety na spotkaniePanuje przekonanie, że kobietę trudno jest poderwać, ale jeśli zrobimy właściwy pierwszy krok, potem relacja sama potoczy się we właściwym kierunku. Według istniejących stereotypów to panowie najczęściej po pierwszej randce znikają. W praktyce jest jednak inaczej, i to panie zazwyczaj decydują się na niemal natychmiastowe zakończenie znajomości. Choć wina leży...Najlepsze portale randkowe w Polsce