Właściwy wybór właściwej osoby

Poszukiwanie właściwej dla nas osoby nie jest proste, zwłaszcza wtedy, kiedy mamy jakieś bardzo szczególne oczekiwania. Nie będziemy tutaj wchodzić za głęboko w szczegóły, ale wielu z nas  jest bardzo wybrednych w kwestii poszukiwania nowego partnera czy partnerki nawet na same randki internetowe, nie mówiąc już o randkach klasycznych, czy w ogóle pomijając tak zwane coś więcej. Jeśli nasze randki są często nieudane, a wiele poznawanych osób wydaje nam się nieciekawych, oznacza to na pewno, że strategia poszukiwań jakiej użyliśmy jest zupełnie nietrafiona.

Większy wybór

Nie oszukujmy się – poszukiwanie partnera albo partnerki nie różni się za bardzo od zakupu używanego samochodu. Brzmi to brutalnie, ale analogii jest cała masa. Najpierw po wyglądzie wyrabiamy sobie pierwsze wrażenie, potem sprawdzamy “dźwięk silnika”, wykonujemy “przejażdżkę testową”, a następnie decydujemy się na “zakup”. Nasze klasyczne randki bardzo często wyglądają podobnie, bierzemy pierwszy z brzegu “samochód na jazdę próbną” a potem jesteśmy niezadowoleni.

Jeśli postawimy na portale randkowe, w naszym otoczeniu nagle pojawi się cała masa nowych, ciekawych propozycji i będziemy naprawdę mieli wybór osób potencjalnie interesujących także dlatego, że poznamy kilka ważnych szczegółów o nich już na etapie pierwszego wrażenia, dzięki czemu nie będziemy musieli ryzykować rozczarowania już na starcie i spędzania potem nieprzyjemnego wieczoru. Jeśli postawimy na randki Anglia online, możemy nawet rozpocząć ich kilka po sobie jednego wieczoru.

Lepszy wybór

Kontynuujemy tutaj naszą analogię przyrównującą portal randkowy do komisu samochodowego, ale jak na razie okazuje się ona być niezmiernie wręcz trafna. Jeśli przyjrzymy się bliżej, okaże się, że analogia ta jest naprawdę wspaniała, ponieważ wybierając się na portale randkowe będziemy mieli mniej więcej tak samo skonstruowaną agendę, jak w przypadku wizyty w komisie.

Jeśli nie chcemy osoby, która po miesiącu znajomości zacznie mówić o dzieciach, albo takiej, która rozpoczyna i kończy dzień paczką papierosów, portal randkowy pozwoli nam z miejsca takie osoby wykluczyć. Jeśli z kolei my sami wypalamy jedną niewielką paczkę w ciągu tygodnia, nie będziemy chcieli kogoś, kto za każdym razem będzie na nas patrzył tak, jakbyśmy mordowali małe pandy. Portal randkowy zapewnia nam to dzięki kilku kliknięciom i właściwym ustawieniom wszystkich parametrów filtrujących dany profil.

Tags:

3 thoughts on “Właściwy wybór właściwej osoby

Dodaj komentarz