Typy mężczyzn, których trzeba w życiu choć raz spróbować

Umawianie się na randki to sposób na poznanie kogoś na całe życie. Nie da się temu zaprzeczyć, ale wcale nie musi to być jedyny cel każdej randki. Czasami można też wyjść założenia, że po prostu chcemy poznać kogoś ciekawego. Coraz częściej randki traktujemy po prostu jako sposób miłego spędzania czasu.

Można nawet doszukiwać się pewnych charakterystyk mężczyzn, z którymi przyjemnie będzie spędzić wieczór, ale niekoniecznie musi potem z tego wynikać coś więcej, a co za tym idzie nie musimy umawiać się na drugą randkę. Jacy to mężczyźni?

Typy mężczyzn

  1. Dowcipni – śmiech to zdrowie i warto jest się spotkać czasami z kimś, kto potrafi nas doprowadzić do łez w pozytywny sposób. Będzie sypał dowcipami, zarzucał nas żartami, a naszym zadaniem będzie tylko nie wpaść pod stół.
  2. Niepoprawni romantycy – każda kobieta lubi czasami poczuć się jak księżniczka, chociaż zwykle się do tego nie przyznaje, a spacer na molo w świetle księżyca to danie, jakie zaserwować może nam tylko wielki romantyk. Takiemu mężczyźnie nie są obce bukiety czerwonych róż, celne komplementy i znaczące spojrzenia. Trzeba tylko uważać, by się za łatwo nie zakochać. Romantyzm to często strój wyjściowy tylko na randki.
  3. Dojrzali – spotkanie z mężczyzną dojrzałym, starszym od kobiety, może być dla niej wyjątkowo pozytywnym doświadczeniem ze względu na jego bagaż doświadczeń i głębokie rozumienie emocji. Do młodszego mężczyzny mówi się często jak do dziecka, a starszy nie tylko zrozumie, ale jeszcze dobrze doradzi.
  4. Długowłosi rockmani – chociaż znajomości z takim typem dużych, zagniewanych chłopców zwykle nie trwają zbyt długo i niewiele jest też kobiet, które chciałyby je specjalnie pielęgnować, to szalony wieczór z górą skór i tatuaży przykrytych długimi piórami może być niezapomnianym przeżyciem. A i koncert, na który dojedzie się motocyklem, może być świetną zabawą.
  5. Lowelasi – nie zawsze trzeba zgrywać dobrze ułożoną pannę z tradycyjnego domu. Czasami trzeba też pozwolić się ponieść emocjom i najlepszy do tego jest typ playboya, który od pierwszego spotkania będzie pożerał wzrokiem. Z takim jak on nie ma beztroskiego flirtu, ponieważ wszystko jest zawsze mocno naładowane wulkanem emocji. Randka nie musi mieć oczywiście żadnego konkretnego zakończenia i on sam też nic nie oczekuje, ale pogoń, w którą się w czasie spotkania wybiera, jest warta poświęcenia jednego wieczoru. Pogoń za króliczkiem jest zawsze najprzyjemniejsza.
Tags:

3 thoughts on “Typy mężczyzn, których trzeba w życiu choć raz spróbować

Dodaj komentarz