Sympatia.pl

Sympatia to jeden z portali randkowych, które są najczęściej polecane osobom po raz pierwszy poznającym randki w Internecie. Związane jest to między innymi z faktem, że zaraz po wejściu na stronę główną serwisu wita nas nowoczesny layout, a sami administratorzy starają się nam wytłumaczyć podstawowe mechanizmy działania serwisu randkowego. Miła, nomen omen sympatyczna atmosfera portalu sprawiła, że każdego miesiąca korzysta z niego 6.000.000 aktywnych użytkowników.

Jest to liczba bardzo zbliżona do realnej ilości osób poszukujących w danym czasie przyjaźni, przygody lub miłości, ponieważ administracja serwisu bardzo dba o bezpieczeństwo całego przedsięwzięcia. Wszystkie konta użytkowników są regularnie weryfikowane i osoby początkujące mogą mieć też pewność, że w razie popełnienia przez nich jakiegoś błędu, uzyskają pomoc. Przykładem tego jest usuwanie przez administrację profilów publicznych informacji, które ogólnodostępne mogłyby być niebezpieczne dla ich właścicieli. Najczęściej chodzi o numer telefonu i adres.

Podstawą korzystania z Sympatii jest oczywiście konto, którego założenie jest najczęściej pierwszą czynnością wykonywaną przez osobę odwiedzającą serwis. Trwa to zaledwie kilka chwil. Od nowych użytkowników wymaga się jedynie, by były to osoby pełnoletnie i by posiadały aktywny adres email, który zostaje przypisany do konta.

Założenie swojego profilu nie wiąże się z żadnymi opłatami, chociaż użytkownicy, którzy zdecydują się na korzystanie z darmowej wersji portalu, muszą być przygotowani na poważne ograniczenia. Dotyczą one przede wszystkim ilości kontaktów możliwych do nawiązania w jednym czasie. Dla większości osób jest to uciążliwe i decydują się na wykupienie konta premium, którego cena w najdogodniejszym pakiecie spada poniżej 10 złotych za miesiąc.

Z konta można korzystać w dowolny sposób i nie trzeba na nim w ogóle zamieszczać żadnych informacji, jeżeli nie mamy na to ochoty. Można zdecydować, że to my będziemy zagadywać do innych osób, a nas nikt sam z siebie nie wyszuka. Nie jest to polecane podejście i portal będzie nam sugerował zamieszczenie zdjęcia oraz krótkiej notki o sobie, lecz nie musimy się na to decydować. Mamy wolną rękę i możemy po swojemu zająć się poszukiwaniem kogoś ciekawego. A w chwili przerwy w randkach internetowych możemy też skorzystać z bazy wiedzy oraz dużej ilości artykułów o miłości i jej poszukiwaniu, jakie Sympatia przygotowała dla swoich użytkowników.

6 thoughts on “Sympatia.pl

Dodaj komentarz