Randki.org

Pierwsza wizyta w serwisie Randki.org bywa zaskoczeniem dla użytkownika serwisów randkowych, który jest przyzwyczajony do bycia bombardowanym słoneczkami, uśmiechami i najróżniejszego sortu mechanizmami czy funkcjami, które tak naprawdę nie przynoszą zamierzonych skutków.

Portale randkowe próbują się od siebie odróżniać właśnie poprzez tego typu wypełniacze i jest to strategia w gruncie rzeczy niewłaściwa, ponieważ zamazuje ona sens istnienia portalu. Są nim oczywiście randki i poznawanie się nowych ludzi. Trzeba to jasno napisać, ponieważ w naprawdę wielu serwisach można o tym zapomnieć. Randki.org bazują na przekonaniu, że portal randkowy jest po to, by umożliwiać randki internetowe i po prostu spotkania ludzi, a nie po to, by samym sobą w jakikolwiek sposób bawić, uczyć czy spełniać jeszcze jakieś inne funkcje zupełnie niezwiązane z randkami.

Nieprzyjemne wrażenia estetyczne spowodowane są właśnie oczekiwaniami nastawionymi na zbędne wypełniacze i kiedy zdamy sobie sprawę, że są one niepotrzebne, Randki.org staje się z miejsca ponadprzeciętnie wygodnym i skutecznym portalem randkowym, zwłaszcza jeśli należymy do grona osób w wieku powyżej średniej dla serwisów tego typu.

Związane jest to bezpośrednio z faktem, iż prostota zastosowanych tutaj rozwiązań przekłada się na przejrzystość interface’u i przez to przyjazność portalu w stosunku do osób, które nie wychowały się ze smartfonem w ręce. Bardzo łatwo można zauważyć, że Randki.org posiada trochę mniejszy odsetek nastolatków i trochę wyższy odsetek ludzi dojrzałych w porównaniu z typowymi serwisami randkowymi. Jest to bardzo ważna wskazówka dla osób szukających serwisu dopasowanego do swoich możliwości.

Kwestie techniczne związane z korzystaniem z serwisu nie różnią się w żaden istotny sposób od analogicznych portali. Każdy użytkownik musi być osobą pełnoletnią i musi założyć w serwisie konto, które będzie połączone z aktywnym adresem email podanym przy rejestracji. To wystarcza do rozpoczęcia korzystania z portalu, chociaż użytkownik będzie obciążony serią dość uciążliwych ograniczeń. Ich usunięcie wymaga wykupienia specjalnego pakiety premium. Cena za jeden miesiąc pełnego korzystania z usługi bez żadnych ograniczeń jest bezpośrednio związana z okresem, na jaki kupuje się usługę. Im subskrypcja jest dłuższa, tym cena pojedynczego miesiąca jest niższa.

6 thoughts on “Randki.org

Dodaj komentarz