Randka idealna dla niego

O rolach kobiet i mężczyzn we współczesnym świecie napisano niejedną książkę. Są to tematy roztrząsane na wszystkie, nie zawsze poważne sposoby. Często dyskusja przybiera wręcz karykaturalne formy, kiedy Panie chcą zdefiniować idealnego mężczyznę i wskazują jego cechy.

Jak Panie widzą mężczyzn?

Do tanga zawsze trzeba dwojga i kobiecy punkt widzenia w omawianiu idealnego spotkania jest bardzo ważny. Kobiety mają bowiem dość specyficzne spojrzenie na mężczyzn i próbują potem dopasować siebie do potrzeb tego wyimaginowanego mężczyzny. Jaki on jest? Czasami jeszcze pokutuje wizerunek klasyczny, który przedstawia silnego macho, specjalistę od domowych napraw i ogólnie króla domu.

Znacznie częściej jednak pojawia się miłośnik crossfitu studiujący prawo, miłośnik filozofii arabskiej i chińskiej opery, zapalony podróżnik, bogaty i oczytany, twardziel nie bojący uronić się łzy. Aż dziw, że w takim wizerunku nie mieści się skafander astronauty i nagroda nobla z medycyny.

Normalny facet

A tymczasem mężczyzna jest po prostu mężczyzną i szuka po prostu kobiety. Wyobrażenia kobiet sprawiają, że one same wychodzą bardzo daleko za naturalny dla nich wizerunek „normalnej kobiety” i nie chcąc uchodzić za ździrę, rezygnują z makijażu i stawiają na wygląd chłopczycy.

Albo wręcz odwrotnie – na pierwszą randkę ubierają się jak na bal debiutantek na dworze królowej Elżbiety, a makijaż bardziej pasuje do Moulin Rouge. Mężczyzna jest tym zdziwiony i zmieszany. Mężczyzna chce naturalnej kobiety i nie potrzebuje żadnych udziwnień.

Mężczyzna lubi wyzwania. Kiedy zaleca się do kobiety, chce co jakiś czas otrzymać sygnał, że jest na dobrej drodze. Kobiety, które wychodzą z założenia, że zgrywanie zupełnie niedostępnej da najlepsze rezultaty, nie powinny spodziewać się od mężczyzny kolejnego telefonu. W końcu dostał jasny sygnał o braku zainteresowania. Z kolei kobiety, które dają wszystko już na pierwszej randce, szybko stają się dla mężczyzn nudne.

Najważniejsze jest jednak to, że mężczyzna chce obcować z kobietą. Nie z kumpelą, nie z prostytutką, nie z jakimś “zwierzakiem” imprezowym. Kobieta to piękne stworzenie zarówno od strony czysto cielesnej, jak również od strony duszy. Mężczyzna pragnie, by oba te aspekty były zaprezentowane w sposób nienachlany i wymagający aktywnego odkrywania, lecz też nie specjalnie skrywany, ponieważ powoduje to frustrację. Kluczem do sukcesu jest tutaj zawsze naturalność. Naprawdę nie potrzeba więcej.

 

Doradzamy:

Co mężczyźni myślą o kobietach bez makijażu?

Wbrew powszechnym opiniom, mężczyźni wolą naturalne kobiety. Tego delikatnego makijażu nawet nie zauważają, dla nich właśnie wtedy kobieta jest bez makijażu. Mimo to, kobiety bez makijażu są dla nich równie piękne.

Co najbardziej pociąga mężczyzn w kobietach?

kobieca naturalność i pewność siebie. Mężczyźni są wzrokowcami, mimo to ważniejszy jest dla nich charakter i sposób bycia.

Czego nie lubią mężczyźni w kobietach?

Mężczyźni nie lubią przesadnego makijażu oraz równie wyzywającego stroju.

Dlaczego mężczyźni płaczą?

Mężczyzna tak samo jak kobieta, to człowiek wrażliwy i ma prawo do własnych uczuć, w tym również do płaczu.

Dlaczego mężczyzna pomaga kobiecie?

Każdy porządny mężczyzna wie, że kobiecie należy się pomoc i szacunek każdego dnia.

Jak dojrzały mężczyzna okazuje zainteresowanie kobiecie?

Dojrzali mężczyźni przede wszystkim rozmawiają i i próbują zainteresować swoją osobowością, inteligencją oraz pasją w życiu.

 

Tags:

3 thoughts on “Randka idealna dla niego

Dodaj komentarz