O rolach kobiet i mężczyzn we współczesnym świecie napisano niejedną książkę. Są to tematy roztrząsane na wszystkie, nie zawsze poważne sposoby. Często dyskusja przybiera wręcz karykaturalne formy, kiedy Panie chcą zdefiniować idealnego mężczyznę i wskazują jego cechy.

Jak Panie widzą mężczyzn?

Do tanga zawsze trzeba dwojga i kobiecy punkt widzenia w omawianiu idealnego spotkania jest bardzo ważny. Kobiety mają bowiem dość specyficzne spojrzenie na mężczyzn i próbują potem dopasować siebie do potrzeb tego wyimaginowanego mężczyzny. Jaki on jest? Czasami jeszcze pokutuje wizerunek klasyczny, który przedstawia silnego macho, specjalistę od domowych napraw i ogólnie króla domu.

Znacznie częściej jednak pojawia się miłośnik crossfitu studiujący prawo, miłośnik filozofii arabskiej i chińskiej opery, zapalony podróżnik, bogaty i oczytany, twardziel nie bojący uronić się łzy. Aż dziw, że w takim wizerunku nie mieści się skafander astronauty i nagroda nobla z medycyny.

Normalny facet

A tymczasem mężczyzna jest po prostu mężczyzną i szuka po prostu kobiety. Wyobrażenia kobiet sprawiają, że one same wychodzą bardzo daleko za naturalny dla nich wizerunek „normalnej kobiety” i nie chcąc uchodzić za ździrę, rezygnują z makijażu i stawiają na wygląd chłopczycy.

Albo wręcz odwrotnie – na pierwszą randkę ubierają się jak na bal debiutantek na dworze królowej Elżbiety, a makijaż bardziej pasuje do Moulin Rouge. Mężczyzna jest tym zdziwiony i zmieszany. Mężczyzna chce naturalnej kobiety i nie potrzebuje żadnych udziwnień.

Mężczyzna lubi wyzwania. Kiedy zaleca się do kobiety, chce co jakiś czas otrzymać sygnał, że jest na dobrej drodze. Kobiety, które wychodzą z założenia, że zgrywanie zupełnie niedostępnej da najlepsze rezultaty, nie powinny spodziewać się od mężczyzny kolejnego telefonu. W końcu dostał jasny sygnał o braku zainteresowania. Z kolei kobiety, które dają wszystko już na pierwszej randce, szybko stają się dla mężczyzn nudne.

Najważniejsze jest jednak to, że mężczyzna chce obcować z kobietą. Nie z kumpelą, nie z prostytutką, nie z jakimś “zwierzakiem” imprezowym. Kobieta to piękne stworzenie zarówno od strony czysto cielesnej, jak również od strony duszy. Mężczyzna pragnie, by oba te aspekty były zaprezentowane w sposób nienachlany i wymagający aktywnego odkrywania, lecz też nie specjalnie skrywany, ponieważ powoduje to frustrację. Kluczem do sukcesu jest tutaj zawsze naturalność. Naprawdę nie potrzeba więcej.

http://portalerandkowe.pl/wp-content/uploads/2017/08/3RJ3FJ26PG.jpghttp://portalerandkowe.pl/wp-content/uploads/2017/08/3RJ3FJ26PG-150x150.jpgadminPoradycechy kobiecego charakteru,cechy mężczyzny,co mężczyźni myślą o kobietach bez makijażu,co najbardziej pociąga mężczyzn w kobietach,czego nie lubią mężczyźni w kobietach,czy lubicie dziewczyny bez makijażu,czy mezczyzna moze plakac,dlaczego mezczyzna pomaga kobiecie,dlaczego mezczyzni placza,facet ktory placze,gdy mężczyzna płacze przy kobiecie,idealna dziewczyna cechy,idealna dziewczyna wygląd,idealna figura kobieca według mężczyzn,ideał kobiecej sylwetki według mężczyzn,jak być kobietą której pragną mężczyźni,jak być niedostępną w związku,jak dojrzały mężczyzna okazuje zainteresowanie kobiecie,jak facet sprawdza kobiete,jak mężczyzna okazuje miłość kobiecie,jak mężczyzna okazuje zainteresowanie kobietą,jak mężczyzna reaguje na kobietę która mu się podoba,jak mezczyzna zdobywa kobiete,jakie są typy facetów,kiedy mezczyzna placze,kobiecy punkt widzenia,mężczyzna typu macho,na co facet zwraca uwage w kobiecie,najważniejszy czynnik atrakcyjności jak być wyzwaniem,niedostepnosc kreci facetow,płacz u faceta,typy mężczyzn których należy unikaćO rolach kobiet i mężczyzn we współczesnym świecie napisano niejedną książkę. Są to tematy roztrząsane na wszystkie, nie zawsze poważne sposoby. Często dyskusja przybiera wręcz karykaturalne formy, kiedy Panie chcą zdefiniować idealnego mężczyznę i wskazują jego cechy. Jak Panie widzą mężczyzn? Do tanga zawsze trzeba dwojga i kobiecy punkt widzenia w...Najlepsze portale randkowe w Polsce