Pierwsza randka – jak dobrze wypaść w jej oczach?

Jak zachować się na pierwszej randce?

Każdy chłopak chce dobrze wypaść w oczach dziewczyny. Jak to zrobić? Istnieje kilka uniwersalnych zasad.

Po pierwsze należy dobrze się ubrać, nie za elegancko, ale koniecznie czysto i  w sposób przyciągający uwagę kobiety.

Po drugie – nie należy przesadzać z bardzo ostrą i mocno zapachową wodą kolońską czy też nadmiarem kremu na twarzy (tłusta cera wygląda fatalnie). Jest to minus, gdy mężczyzna pachnie tak, aż zapiera dech każdej pani.

Po trzecie warto wypastować buty, wyczyścić paznokcie, ogolić się, wyglądać tak, jak ma wyglądać dżentelmen w każdym calu – nie za elegancko, ale na pewno czysto i schludnie. Dobry wizerunek jest bezcenny. Pani na pewno wysoko oceni Pana schludnego, eleganckiego lub ubranego casualowo, ale czysto i dobrze.

Kultura przede wszystkim

Poza tym pan nie powinien przeklinać, powinien być szarmancki, przepuszczać Panią w drzwiach, dbać o nią tak, jak można najlepiej. Romantyczne miejsce jest wskazane: kawiarnia, restauracja, kino, teatr, może być spacer w parku, ale nie w żadnym odludnym miejscu. Na pierwszą randkę na pewno nie wypada zaprosić pani do domu, bo można ją w ten sposób speszyć i nie sprawi się dobrego wrażenia. Randka w domu to kwestia odległej przyszłości. Pani powinna czuć się bezpieczna i zadbana.

Jaki prezent wybrać na randkę?

Pan może przynieść pani kwiaty lub pudełko czekoladek czy dużą, dobrej jakości czekoladę – nie wypada kupować drogich prezentów całkiem obcej osobie. Jest to całkiem dobre rozwiązanie. Nie wolno podczas pierwszej i kolejnej randki dużo pić czy też łamać zasad dobrego zachowania.

Panie bynajmniej nie tolerują takich zachowań i mają pełną rację. A gdy już oboje dobrze się poznają, zrozumieją i zaakceptują to nadchodzi czas na docieranie się w związku. Jednak to już zupełnie inna historia, która dzieje się po wielu randkach. I jest to temat na inny tekst.

Pierwsza randka powinna być wyjątkowa i niezapomniana – po takiej randce zaczyna się niejedna miłosna historia, nawet, jeśli zaczęła się przez portal randkowy. Podczas randki bardzo ważne jest dobre samopoczucie jednej i drugiej osoby – nawet, jeśli poznali się na portalu randkowym, pierwsze spotkanie, będzie zupełnie innym doświadczeniem niż rozmowy przez e-mail.

Tags:

3 thoughts on “Pierwsza randka – jak dobrze wypaść w jej oczach?

Dodaj komentarz