Nie szukaj desperacko miłości

W miłości nie chodzi o to, aby jej szukać desperacko, lecz aby ją spotkać. Kiedy jesteśmy sami, wszystko wydaje nam się trudne i właśnie desperacko poszukujemy jakiegoś punktu zaczepienia, aby miłość zjawiła się sama. W miłości jednak chodzi o coś zupełnie innego.

Jeżeli Ty również masz wrażenie, że im bardziej się strasz, tym mniej ci wychodzi, zwyczajnie odpuść. Pozwól sobie na chwile refleksji, nawet samotności, podejdź do tego zagadnienia z humorem i dystansem.

Portal randkowy dla Ciebie

Zarejestruj się w portalu randkowym, gdzie wcale nie będziesz musiał szukać miłości aż po grób. Tutaj wystarczy że się zarejestrujesz, wypełnisz rubryki profilowe i zaczniesz rozmawiać z innymi użytkownikami portalu. W poszukiwaniu przyjaźni, miłości bądź przygody. Na luzie i nie zobowiązująco możesz umawiać się na randki online i cieszyć się z ich przebiegu.

Randki online to początek drogi do miłości, ale również możliwość poznania wspaniałych osób o podobnych pasjach i zainteresowaniach, jak również możliwość tańszego zwiedzania Polski. Wystarczy że będziemy nawiązywać znajomości z ludźmi z innych miast i dalekich krańców kraju, wzajemnie się odwiedzać, a zwiedzanie Polski będzie nie tylko o wiele przyjemniejsze, ale również tańsze i ciekawsze.

To nie prawda, że masz pecha w miłości. Zwyczajnie nie czas na Ciebie i Twoją miłość, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by mieć mnóstwo nowych znajomych i przyjaciół.

To nie prawda, że inni są szczęśliwi, wiążą się w trwałe związki, a Ty znów musisz samotnie spędzać czas we własnym domu. Jeżeli jesteś samotny, wyjdź ze swojej skorupy samotności, nawiąż nowe znajomości i ciesz się życiem już od dziś. Jeżeli jesteś nieśmiały, z pewnością to portal randkowy pomoże Ci pozbyć się nieśmiałości i rozpocząć swój nowy rozdział w życiu.

Każdy ma swoją drogę…

Każdy z nas ma swoją linię i drogę życiową i nie wszyscy na raz wiążą się w trwałe związki, wychodzą za mąż czy decydują na stały związek nieformalny. Dziś oni są szczęśliwi, jutro Ty spotkasz swoje szczęście, pod warunkiem że wyjdziesz mi naprzeciw i dopomożesz. Odważ się wyjść do ludzi, zarejestruj w portalu randkowym, załóż profil, wstaw wiele ciekawych zdjęć i ciesz się nowymi znajomościami online.

Nawet jeżeli portal randkowy nie da Ci dziś, ani jutro, ani nawet za miesiąc miłości. W końcu również na Twojej drodze stanie szczęście. Każdy z nas ma swoją drogę, każdy z nas ma swój czas na miłość. Musisz tylko w to uwierzyć. Musisz uwierzyć w siebie.

Tags:

4 thoughts on “Nie szukaj desperacko miłości

  1. miłości nie powinno się szukać na siłę, ale jak siądziemy w domu przed TV, to na pewno nikt do naszych drzwi nie zapuka, książęta na białych koniach i księżniczki w wielkich wieżach to tylko w bajkach, rzeczywistość jest zupełnie inna 🙂

Dodaj komentarz