Pierwsza randka to wyzwanie. O tym wie każdy. Druga to upewnienie się, że pierwsza to nie był jakiś przypadek. Jeśli pierwsza i druga randka się udały, nadchodzi ta trzecia, na którą wybieramy się już po dokonaniu naprawdę świadomego wyboru. Od trzeciej randki zaczyna się zazwyczaj coś, co można już nazywać związkiem, chociaż oczywiście nie ma co specjalnie generalizować. Tym niemniej, jest to randka wyjątkowa i specyficzna, którą trzeba dobrze zaplanować.

Jak się za to zabrać?

Dwie pierwsze randki to zazwyczaj dość czasu na przełamanie lodów i samo zaproponowanie trzeciego spotkania nie jest jakimś wielkim problemem. Skoro mieliśmy odwagę kogoś zaprosić, a po spotkaniu udało nam się to zrobić po raz kolejny, powinno już być z górki. Po drugiej randce też już zazwyczaj wiadomo z góry, czy propozycja zostanie przyjęta.

Zawsze też można spokojnie wpleść temat trzeciej randki w drugą randkę. Można w czasie rozmowy na dowolny temat zaproponować spotkanie związane z tym tematem. W kinie jest coś ciekawego w przyszłym tygodniu? Zawsze można pójść razem. Albo zrobić cokolwiek innego, co tylko wpadnie nam do głowy.

Jeśli takie wplecenie się nie udało, żaden problem. Można zadzwonić i zaproponować spotkanie jak gdyby nigdy nic. Nie będzie to ani dziwne, ani niestosowne.

Miejsce na trzecią randkę

Tutaj zaczynają się schody, ponieważ pierwsza randka to zazwyczaj czas na rozmowę, a druga na zrobienie czegoś ciekawego razem. Trzecia randka powinna jednak wyrywać się schematowi i powinna mieć jakiś związek z osobą, którą planujemy na tę randkę zaprosić.

Po dwóch spotkaniach powinniśmy mieć już jakieś pojęcie o drugiej osobie, o jej pasjach lub przynajmniej przelotnych zainteresowaniach. Najlepszym rozwiązaniem jest właśnie słuchanie drugiej osoby i wybranie takiego miejsca, które będzie dla niej w jakiś sposób ważne.

Istotne jest, by było to spotkanie przyjemne. Nie chodzi o to, że coś się tam podłapało i ślepo idzie się w tym kierunku. Spotkanie musi się udać, więc powinno być dobre samo w sobie bez żadnego dodatkowego kontekstu.

Powyższe podejście możemy zrealizować też w sposób trochę paradoksalny, ponieważ jeśli rozmawialiśmy o sobie w czasie spotkań, a zazwyczaj nie tylko słucha się drugiej osoby, część z naszych pasji mogła spłynąć na drugą osobę. Można wtedy zaprosić ją na trzecią randkę, która odbędzie się w świecie naszych pasji, co jest bardzo dobrym pomysłem, jeśli tylko zainteresowanie partnerki naszą opowieścią było prawdziwe.

http://portalerandkowe.pl/wp-content/uploads/2017/11/M44X2S2XLE.jpghttp://portalerandkowe.pl/wp-content/uploads/2017/11/M44X2S2XLE-150x150.jpgadminCiekawostkico napisać po nieudanej randce,co po pierwszej randce,co robić na drugiej randce,czy to randka czy spotkanie,gdzie zaprosić dziewczynę na randkę,jak zaprosić dziewczynę do kina,jak zaprosić dziewczynę na randkę przez telefon,jak zaprosic dziewczyne zeby nie odmówiła,jak zaprosić koleżankę z pracy na randkę,kiedy trzecia randka,kreatywne randki,oryginalna randka,pierwsza i druga randka się udały,pierwsza randka i co dalej,po czym poznać że randka była udana,pocałunek na 3 randce,pomysł na nietypową randkę,pomysł na randkę z chłopakiem,pomysł na trzecią randkę,romantyczna randka pomysły,szalona randka pomysły,trzecia randka kto zaprasza,trzecia randka z dziewczyną,trzecia randka z kobietą,udana randka a potem cisza,udana randka według faceta,wyjątkowa randka,zachowanie faceta po pierwszej randce,zasada trzeciej randkiPierwsza randka to wyzwanie. O tym wie każdy. Druga to upewnienie się, że pierwsza to nie był jakiś przypadek. Jeśli pierwsza i druga randka się udały, nadchodzi ta trzecia, na którą wybieramy się już po dokonaniu naprawdę świadomego wyboru. Od trzeciej randki zaczyna się zazwyczaj coś, co można już...Najlepsze portale randkowe w Polsce