Magiczna trzecia randka

Pierwsza randka to wyzwanie. O tym wie każdy. Druga to upewnienie się, że pierwsza to nie był jakiś przypadek. Jeśli pierwsza i druga randka się udały, nadchodzi ta trzecia, na którą wybieramy się już po dokonaniu naprawdę świadomego wyboru. Od trzeciej randki zaczyna się zazwyczaj coś, co można już nazywać związkiem, chociaż oczywiście nie ma co specjalnie generalizować. Tym niemniej, jest to randka wyjątkowa i specyficzna, którą trzeba dobrze zaplanować.

Jak się za to zabrać?

Dwie pierwsze randki to zazwyczaj dość czasu na przełamanie lodów i samo zaproponowanie trzeciego spotkania nie jest jakimś wielkim problemem. Skoro mieliśmy odwagę kogoś zaprosić, a po spotkaniu udało nam się to zrobić po raz kolejny, powinno już być z górki. Po drugiej randce też już zazwyczaj wiadomo z góry, czy propozycja zostanie przyjęta.

Zawsze też można spokojnie wpleść temat trzeciej randki w drugą randkę. Można w czasie rozmowy na dowolny temat zaproponować spotkanie związane z tym tematem. W kinie jest coś ciekawego w przyszłym tygodniu? Zawsze można pójść razem. Albo zrobić cokolwiek innego, co tylko wpadnie nam do głowy.

Jeśli takie wplecenie się nie udało, żaden problem. Można zadzwonić i zaproponować spotkanie jak gdyby nigdy nic. Nie będzie to ani dziwne, ani niestosowne.

Miejsce na trzecią randkę

Tutaj zaczynają się schody, ponieważ pierwsza randka to zazwyczaj czas na rozmowę, a druga na zrobienie czegoś ciekawego razem. Trzecia randka powinna jednak wyrywać się schematowi i powinna mieć jakiś związek z osobą, którą planujemy na tę randkę zaprosić.

Po dwóch spotkaniach powinniśmy mieć już jakieś pojęcie o drugiej osobie, o jej pasjach lub przynajmniej przelotnych zainteresowaniach. Najlepszym rozwiązaniem jest właśnie słuchanie drugiej osoby i wybranie takiego miejsca, które będzie dla niej w jakiś sposób ważne.

Istotne jest, by było to spotkanie przyjemne. Nie chodzi o to, że coś się tam podłapało i ślepo idzie się w tym kierunku. Spotkanie musi się udać, więc powinno być dobre samo w sobie bez żadnego dodatkowego kontekstu.

Powyższe podejście możemy zrealizować też w sposób trochę paradoksalny, ponieważ jeśli rozmawialiśmy o sobie w czasie spotkań, a zazwyczaj nie tylko słucha się drugiej osoby, część z naszych pasji mogła spłynąć na drugą osobę. Można wtedy zaprosić ją na trzecią randkę, która odbędzie się w świecie naszych pasji, co jest bardzo dobrym pomysłem, jeśli tylko zainteresowanie partnerki naszą opowieścią było prawdziwe.

 

Podpowiadamy:

Co napisać po nieudanej randce?

Jeżeli naprawdę zależy nam na dopiero co poznanej osobie, warto spróbować umówić się na kolejną randkę. Jeżeli nie widzimy przyszłości dla tej znajomości, podziękujmy grzecznie za spotkanie i powiedzmy drugiej stronie że nie zaiskrzyło 😉

Co robić na drugiej randce?

Warto wybrać miejsce ciche i przytulne, ale nadal publiczne. To czas bliższego poznania i wielu rozmów. Możecie zorganizować piknik w parku, wybrać się na spacer po okolicznych zabytkach bądź dopasować randkę do waszych wspólnych zainteresowań.

Czy to randka czy spotkanie?

Pierwsze spotkanie zawsze jest krępujące. Jeżeli poznaliście się w portalu randkowym, spotkanie jest randką. Jeżeli jesteście znajomymi z pracy, w trakcie spotkania przekonacie się czy zmieni się ono w randkę czy pozostanie tylko towarzyskim spotkaniem po pracy.

Gdzie zaprosić dziewczynę na randkę?

Najbezpieczniejsze i najpopularniejsze miejsca na randkę to: kawiarnia, park, kino, restauracja, zoo, plener (przy ładnej pogodzie spacer po parku albo plaży to najlepszy sposób na zrobienie pierwszego dobrego wrażenia)

Jak zaprosić dziewczynę do kina?

Zapytaj czy pójdzie z Tobą do kina, jeżeli Cię lubi, na pewno się zgodzi.

Jak zaprosić dziewczynę na randkę przez telefon?

Zadzwoń, zapytaj co słychać i zaproś na spotkanie. Prostota to najlepszy sposób na sukces.

Jak zaprosić dziewczynę żeby nie odmówiła?

Najpierw zrób na Niej dobre wrażenie, zainteresuj swoją osobą. Kiedy już będzie zauroczona, na pewno nie odmówi.

Jak zaprosić koleżankę z pracy na randkę?

Dobrze się znacie i Ona od dłuższego czasu Ci się podoba, ale nie wiesz jak zrobić pierwszy krok. Skoro już się znacie, zaproszenie na randkę nie powinno sprawić Ci trudności. Zaproś koleżankę na spacer albo na kawę z ciastkiem do pobliskiej kawiarni, a przekonasz się czy Ona też coś do Ciebie czuje.

Po czym poznać że randka była udana?

Oboje nie mogliście przestać ze sobą rozmawiać, wciąż nasuwały Wam się nowe tematy. Właściwie nie odrywaliście od siebie wzroku. Już w połowie randki umówiliście się na kolejne spotkanie, a czas upłynął Wam wyjątkowo szybko.

Tags:

3 thoughts on “Magiczna trzecia randka

Dodaj komentarz