Czy randki internetowe naprawdę działają?

W czasach naszych babć, a nawet naszych rodziców, umawianie się na randki wyglądało zupełnie inaczej, modne było nawet swatanie młodych przez ich rodziców. Dziś technologia poszła do przodu, a umawianie się na randki może odbywać się nawet za pośrednictwem Internetu. Jeżeli istnieją jeszcze osoby, które nie znają tych nowoczesnych sposobów, podpowiemy że chodzi o portale randkowe i randki online.

Rejestracja na portalu randkowym

Rejestrowanie się i codzienne bytowanie na portalu randkowym nikogo już nie dziwi. Nikt nie odbiera tego jako ostatniej deski ratunku, albowiem portale randkowe stały się słynne na całym świecie, stały się miejscem ciekawym, wręcz fascynującym, w którym można poznać wiele osób, w tym także swoją wymarzoną i wyczekiwaną drugą połówkę.

W czasach gonitwy za karierą, morderczej pracy po 12 godzin, portale randkowe są naszym kołem ratunkowym, albowiem bez konieczności wychodzenia z domu i z dostosowaniem swojego wolnego czasu, możemy wejść na ulubiony portal i porozmawiać z nowo poznaną osobą, nie przejmując się czasem i miejscem spotkania, własnym wyglądem osobistym oraz wieloma innymi czynnikami, które ukrywa przez rozmówcą ekran komputera. Na początek wystarczy nasze ciekawe zdjęcie, kilka danych osobowych i chęć rozmowy, a gdy wszystko zacznie się „kleić”, zawsze możemy pomyśleć o spotkaniu w realu.

Dopasowanie partnerskie

Kolejnym dość ciekawym czynnikiem portali randkowych jest tak zwane dopasowanie partnerskie, narzędzie dzięki któremu krąg naszych poszukiwań może się znacznie zawęzić, jeżeli zdecydujemy się wpisać przedział wiekowy, określone preferencje na rodzinę, poglądy czy stosunek do alkoholu i papierosów.

Oczywiście narzędzie jakim jest dopasowanie partnerskie nie znajdzie dla nas tej idealnie dopasowanej drugiej połówki, ale z powodzeniem pozwoli nam wykluczyć osoby z nie właściwego kręgu wiekowego czy o nie pasujących do nas poglądach i przekonaniach politycznych.

Na pytanie zadane w tytule, nie ma jednoznacznej odpowiedzi, wszystko bowiem zależy od nas samych. Jeżeli będziemy mieli zbyt wyolbrzymione oczekiwania, jeżeli jesteśmy osobą wyjątkowo konfliktową czy nerwową, z pewnością równie trudno będzie nam umówić się na randkę online jak i na randkę tradycyjną. Jeżeli jednak ze swojej strony wykażemy chęć i wyrozumiałość, randki online będą skutecznym sposobem na poznanie nowej osoby.

Tags:

3 thoughts on “Czy randki internetowe naprawdę działają?

Dodaj komentarz